Pc ye ram takinca görüntü gelmiyor lütfen yardim...

Bu konuyu okuyanlar

suleyman_711

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mrb yeni üyeyim, benim sorunum şu Anakartım ddr2 533 mhz ram i derstekliyor. bildiğim kadarda her bi slot da 2 gb destekliyor. internetten Kingston 2GB DDR2 533 Mhz Ram satın aldım. benim bilgisayarımda da 2 slot var her birinde 512 mb toplamda 1 gb ram im vardı. bi tane 512 liği çıkardım yerine 2Gb taktım görüntü gelmedi. slotları değiştirdim yine gelmedi, sadece 2gb taktım yine gelmedi. sadece 512 mb veya iki 512 yide takınca takınca görüntü geliyor. Arkadaşlar ana kartımın modelinide yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim... Gigabyte GA-8I945GZME-RH

Slotları değiştirdim derken yerlerini değiştirdim 2Gb ile 512 nin yanlış anlaşılmasın

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
anladığım kadarı ile bu anakartın iki modeli var biri 533mhz 512mb biri 667 mhz 2gb 4 ram slotu olmadan 4gb ram i takman imkansız slotlara en fazla 1gb ram takılabilir bundada iki slot var ram çoklayıcı diye birşeyde duymadım sanırın bu kartların 4 slotlusuda var sitesindeki bilgiler açıklayıcı değil

suleyman_711

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimki 533mhz heralde, ana kartımda da 2 slot var yani 2gb ram i boşunamı aldım :S

Geri alırlarmı bilmiyorum gold un internet sitesinde sipariş etmiştim :/

suleyman_711

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kesinmi 1 gb geri yollamayı deneyecem ona göre ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aıda 64 ü indir ve anakart bilgilerini buraya yaz ona göre bakarız