PC ye direksiyon seti bağlama

Bu konuyu okuyanlar

Haçlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben yeni direksiyon ve pedal seti aldım.bunu pc ye nasıl bağlarım ve 18 woss america oyununda nasıl çalıştırırım ayrıntılı anlatabilecek var mı?

Cincin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu bilmiyorum. ancak sorunsuz olarak pc'ye kurulumu gerçekleştiyse oyun içerisinde ayarlar menüsünden kontrollere girerek keybort yerine game consol'u seçmen gerekiyor.

Haçlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu bilmiyorum. ancak sorunsuz olarak pc'ye kurulumu gerçekleştiyse oyun içerisinde ayarlar menüsünden kontrollere girerek keybort yerine game consol'u seçmen gerekiyor.

eyvallah ama nasıl kuracam detaylı olarak anlatabilir misiniz

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Onun cd'si faln yok mu cd vermediler mi sen herşeyi bilgisayara bağla cd varsa yükle cdyi arkadaşın dediğini yap.Cd yoksa bilmiyorum belki otomatik tanıyordur.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
genelde windows oyun kumandalarını otomatik anır ama içinden çıkan mevcur sürücüler ile direksiyon setini daha verimli kullanabilirsin. Direksiyonu oyunlarda kullanabilmen için genelde varsayılan olarak gelen klavye seçeneğini joystick olarak değiştirmen gerekir ;)

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
son bi tavsiyede benden son çıkan sürümünü oyna

Haçlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese teşekkürler sağolun

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Yükledin mi peki driverini ¿

Haçlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yükledim yaptım oynuyorum herkese teşekkürler

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bende almayı düşünüyorum size alimmi ? Memnunmusunuz ?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hemen hemen bütün direksiyon ve joystikler pnp dir onedenle standart usb oyun aygıtı olarak görür .mesele oyunun option -controller menüsünden bu donanımı seçip ayarlarınıda yaparak devam etmekte yoksa tanıtım ve cihazın kendi özel bi ayarı yok sayabilirsin,iş oyunlardan ayar yapmakta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar direksiyon seti aldım cdsini yükledim bağladım bilgisayara oyundanda ayarladım herşeyi oyuna girdiğim zaman oynamıyor yani direksiyonu çeviriyorum dönmüyorum gaz fren vites hiç biri oynamıyor ama cihazın ışıkları yanıyor test ettiğimde herşey çalışıyor ama oyunda çalışmıyor sebebini bilen varmı yardımlarınızı bekliyorum . .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun konsolunu alıcam ama yanında cd almak gerekli mi söyleyebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım bende yenı dıreksıyon setı aldım ama nfs 2oynamak ıstıorum nasıl kura bılırım cd war onu yukluorum masa ustune falan oyuna gırdıkmı hala klavye goruor dıreksıyonu gormuor yanı bı yardımcı olursanız sıze zahmet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben direksiyon seti aldımda oyundan herşeyi ayarlıyorum ama bir türlü çalışmıyor direksiyon daki ışıklar yanıyor need for speed mos wanted oyununda çalışmıyor need for speed underground 2 de çalışmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz

Johnny_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CD'sini kurduktan sonra oyundandan onu ayarlaman gerekiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(Arkadaşlar Ben Lifemaxx Direksiyon seti aldım cdsi var pc'ye kuruyorum sona Need Foor Speed Underground 2'de çalışmıyor oyun ayarlarına giriyorum orda mesela up seçeneğine basıyorum sona pedallardan gaza basıyorum orda seçenek değişmiyor ama klavyeden başka br tuşa basınca seçenek değişiyor her yolu denedim usb kablosunu çıkartıp driver kurdum yinede okumadı sona usb kablosunu taktım sona driver kurdum yinede okumadı lütfen bi yardımcı olun bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim

Johnny_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:(Arkadaşlar Ben Lifemaxx Direksiyon seti aldım cdsi var pc'ye kuruyorum sona Need Foor Speed Underground 2'de çalışmıyor oyun ayarlarına giriyorum orda mesela up seçeneğine basıyorum sona pedallardan gaza basıyorum orda seçenek değişmiyor ama klavyeden başka br tuşa basınca seçenek değişiyor her yolu denedim usb kablosunu çıkartıp driver kurdum yinede okumadı sona usb kablosunu taktım sona driver kurdum yinede okumadı lütfen bi yardımcı olun bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim
Dostum oyunun ayarlarına girip Gamepad yapacaksin yoksa klavye aktif olur ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar ben bugun life maxx oyun dıreksıyonu aldım fakat gaz fren calısmıyor vıtes calısmıyo sadece dıreksıyonda bı tusa basınca araba harekeet edıyo ancak vıtes degısmıyo yardım edersenız sevınırım

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla arkadaşaım mevcut piyasa fiyatlarını bilmiyorum ama bende logitech Momo direksiyon var yıllardan beri duruyor sapasağlam alet oynarkende şu an fiyat performans olarak en iyilerden biri diyebilirim ancak yinede ben sana tecrübelerimi aktarmakla kalıcam sen araştırıp öncelikle kendi merakını gider sonra benim dediğim modeli bi dene bi yerde oyna falan... Şöyle bi durumda mevcut direksiyonla çok fazla oynayamıyorum zira kurması kaldırması dert ona göre bi bilgisayar masası ayarla yoksa benim gibi direksiyonun evde yatar :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Kutudan driver cdsi çıkmadımı bende çıkmıştı onu kurunca zaten otomatik bilgisaray tanıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benımde racing whell 095 dıreksıyon setı var oynuyorum herseyı tamm ama hassasıyetını ayarlıyamıyorum baslat menusune baktım heryere baktım ama bulamadım nerden ayarlıycagımı drıver larını hepsını yukledım oyunda azcık cevır dıreksıyonu anında donuyor bu yuzden denge saglayamıyorum yardımlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar sımdıden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende cowbıoy direksiyon seti var cd felan kuruyorum calışmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Bende Arkıden Aldım PACITECH RWS-024 Cd Yokdriver İndirdim İnternneten Ama Yapamadım Yardım Edermısınız

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şunu ekleyeyim direksiyon ayarları birincil olarak direksiyonun kendi yazılımı varsa ondan yapılabilir.
Birde oyun içinde ayarları mevcuttur.
Oyunlar size genelde default ayarları sunar, siz oyun türüne ve duruma göre sertlik(force feed back strength) yada ölü alan (deadzone) ayarlarını değiştirebilirsiniz.Taa ki doğru ayarları bulana kadar denemenizi tavsiye ederim. Bu arada doğru ayar demişken ben f1 de ölü alanı biraz arttırıyorum ki arabayı düz çizgie tutabileyim.
Rallide yada drift te geri çağırma kuvvetini etkinleştiriyorum ki kontra yapıp arabayı toparlayabileyim gibi ayarlar...
Bu gibi durumlarda direksiyon modelinize göre internetten oyunu oynamış olanların tavsiyelerini değerlendirin,paylaştıkları ayarları uygulayın sonra üstünde ufak oynamalar yapabilirsiniz.
Bunlar benim görüşlerim,temel amacım game experience yani oyundan alınan zevki arttırmanız.
Son olarak bi tavsiye; force feedback i çok sert ayarlayacaksanız oyunda zevkten dört köşe olurken uzun süre oynamaktan kaçının.Zira sonra benim gibi omuz ve kol ağrısı çekersiniz... Defalarca tecrübe edilmiştir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesala pedala yarım basarsak araba yarım hızla gıder demı? ayrıca tum konsollarda bu ozellık var mı ?