PC ye direksiyon seti bağlama

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Haçlı

Üyecik
Arkadaşlar ben yeni direksiyon ve pedal seti aldım.bunu pc ye nasıl bağlarım ve 18 woss america oyununda nasıl çalıştırırım ayrıntılı anlatabilecek var mı?

Cincin

Üyecik
oyunu bilmiyorum. ancak sorunsuz olarak pc'ye kurulumu gerçekleştiyse oyun içerisinde ayarlar menüsünden kontrollere girerek keybort yerine game consol'u seçmen gerekiyor.

Haçlı

Üyecik
oyunu bilmiyorum. ancak sorunsuz olarak pc'ye kurulumu gerçekleştiyse oyun içerisinde ayarlar menüsünden kontrollere girerek keybort yerine game consol'u seçmen gerekiyor.

eyvallah ama nasıl kuracam detaylı olarak anlatabilir misiniz

ExCeLLeNT

Dekan
Onun cd'si faln yok mu cd vermediler mi sen herşeyi bilgisayara bağla cd varsa yükle cdyi arkadaşın dediğini yap.Cd yoksa bilmiyorum belki otomatik tanıyordur.

freewill

Dekan
genelde windows oyun kumandalarını otomatik anır ama içinden çıkan mevcur sürücüler ile direksiyon setini daha verimli kullanabilirsin. Direksiyonu oyunlarda kullanabilmen için genelde varsayılan olarak gelen klavye seçeneğini joystick olarak değiştirmen gerekir ;)

efe24

Asistan
son bi tavsiyede benden son çıkan sürümünü oyna

Peter

Dekan
Onursal Üye
Yükledin mi peki driverini ¿

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bende almayı düşünüyorum size alimmi ? Memnunmusunuz ?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hemen hemen bütün direksiyon ve joystikler pnp dir onedenle standart usb oyun aygıtı olarak görür .mesele oyunun option -controller menüsünden bu donanımı seçip ayarlarınıda yaparak devam etmekte yoksa tanıtım ve cihazın kendi özel bi ayarı yok sayabilirsin,iş oyunlardan ayar yapmakta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar direksiyon seti aldım cdsini yükledim bağladım bilgisayara oyundanda ayarladım herşeyi oyuna girdiğim zaman oynamıyor yani direksiyonu çeviriyorum dönmüyorum gaz fren vites hiç biri oynamıyor ama cihazın ışıkları yanıyor test ettiğimde herşey çalışıyor ama oyunda çalışmıyor sebebini bilen varmı yardımlarınızı bekliyorum . .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun konsolunu alıcam ama yanında cd almak gerekli mi söyleyebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım bende yenı dıreksıyon setı aldım ama nfs 2oynamak ıstıorum nasıl kura bılırım cd war onu yukluorum masa ustune falan oyuna gırdıkmı hala klavye goruor dıreksıyonu gormuor yanı bı yardımcı olursanız sıze zahmet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben direksiyon seti aldımda oyundan herşeyi ayarlıyorum ama bir türlü çalışmıyor direksiyon daki ışıklar yanıyor need for speed mos wanted oyununda çalışmıyor need for speed underground 2 de çalışmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz

Johnny_

Asistan
CD'sini kurduktan sonra oyundandan onu ayarlaman gerekiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(Arkadaşlar Ben Lifemaxx Direksiyon seti aldım cdsi var pc'ye kuruyorum sona Need Foor Speed Underground 2'de çalışmıyor oyun ayarlarına giriyorum orda mesela up seçeneğine basıyorum sona pedallardan gaza basıyorum orda seçenek değişmiyor ama klavyeden başka br tuşa basınca seçenek değişiyor her yolu denedim usb kablosunu çıkartıp driver kurdum yinede okumadı sona usb kablosunu taktım sona driver kurdum yinede okumadı lütfen bi yardımcı olun bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim

Johnny_

Asistan
:(Arkadaşlar Ben Lifemaxx Direksiyon seti aldım cdsi var pc'ye kuruyorum sona Need Foor Speed Underground 2'de çalışmıyor oyun ayarlarına giriyorum orda mesela up seçeneğine basıyorum sona pedallardan gaza basıyorum orda seçenek değişmiyor ama klavyeden başka br tuşa basınca seçenek değişiyor her yolu denedim usb kablosunu çıkartıp driver kurdum yinede okumadı sona usb kablosunu taktım sona driver kurdum yinede okumadı lütfen bi yardımcı olun bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim
Dostum oyunun ayarlarına girip Gamepad yapacaksin yoksa klavye aktif olur ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar ben bugun life maxx oyun dıreksıyonu aldım fakat gaz fren calısmıyor vıtes calısmıyo sadece dıreksıyonda bı tusa basınca araba harekeet edıyo ancak vıtes degısmıyo yardım edersenız sevınırım

lianxing

Asistan
Valla arkadaşaım mevcut piyasa fiyatlarını bilmiyorum ama bende logitech Momo direksiyon var yıllardan beri duruyor sapasağlam alet oynarkende şu an fiyat performans olarak en iyilerden biri diyebilirim ancak yinede ben sana tecrübelerimi aktarmakla kalıcam sen araştırıp öncelikle kendi merakını gider sonra benim dediğim modeli bi dene bi yerde oyna falan... Şöyle bi durumda mevcut direksiyonla çok fazla oynayamıyorum zira kurması kaldırması dert ona göre bi bilgisayar masası ayarla yoksa benim gibi direksiyonun evde yatar :D

stat counter