PC Toplama mı Yoksa Hazırmı Alınmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Berke2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba benim bi sorum var ; 3000 tl ye pc almak istiyorum itopya sitesinden topladım 2990 tl gibi bi para oldu şimdi ben bunları birleştiremem bi bilgisayarcıya versem ya değiştirirse diye korkuyorum pek tanıdık yok ta :)
Yada sitelerden hazır sistemler var 2800 tl civarı acaba öyle mi alsam ama o zamanda windows falan kurmak gerekir diyorlar sizce ben yapabilirmiyim ? Bilgisayarcıya götürmek pek istemiyorum ama götürürsem kaç tl alır
Bi seçenek daha var : bilgisayarcıyla konuşsam 2800 tlyi direkt olarak ona versem o da toplayacağı bilgisayarın özelliklerni yazsa bende fiyatlarını karşılaştırsam
performansına baksam(pubg kaç fps gibi bakınsam , araştırsam yani...) daha mı iyi olur Siz ne yaptınız yada yapardınız

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Merhaba benim bi sorum var ; 3000 tl ye pc almak istiyorum itopya sitesinden topladım 2990 tl gibi bi para oldu şimdi ben bunları birleştiremem bi bilgisayarcıya versem ya değiştirirse diye korkuyorum pek tanıdık yok ta :)
Yada sitelerden hazır sistemler var 2800 tl civarı acaba öyle mi alsam ama o zamanda windows falan kurmak gerekir diyorlar sizce ben yapabilirmiyim ? Bilgisayarcıya götürmek pek istemiyorum ama götürürsem kaç tl alır
Bi seçenek daha var : bilgisayarcıyla konuşsam 2800 tlyi direkt olarak ona versem o da toplayacağı bilgisayarın özelliklerni yazsa bende fiyatlarını karşılaştırsam
performansına baksam(pubg kaç fps gibi bakınsam , araştırsam yani...) daha mı iyi olur Siz ne yaptınız yada yapardınız
Bilgisayarcıya aldığınızı verirken guvenemiyorsaniz, verdiği ozelliklere de guvenemezsiniz.
Sırf bazı sahtekarlar yüzünden bu hale geldik. Ne pc ne tel vermeye korkar olduk.
En iyisi anlayan birine gostermek ama
Bu durumda ne önersem bilemedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@SametUCA konuya bir bakarmisiniz efenim.

Son düzenleme:

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Bilgisayarcıya aldığınızı verirken guvenemiyorsaniz, verdiği ozelliklere de guvenemezsiniz.
Sırf bazı sahtekarlar yüzünden bu hale geldik. Ne pc ne tel vermeye korkar olduk.
En iyisi anlayan birine gostermek ama
Bu durumda ne önersem bilemedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@SametUCA konuya bir bakarmisiniz efenim.
Yazdıklarınıza katılıyorum :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Toplama daha iyi

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
hazır PC'lere vereceğiniz para ile toplama daha iyi olacaktır. İleride yükseltmeye açık ve kendi özgü seçiminizi yapmış olursunuz...

İyi Forumlar...

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba, toplama bilgisayar her zaman iyidir ben yakın zamanda bir bilgisayar topladım vatan bilgisayar'dan çalışanlar istediğin parçaları söylüyorsun yada onlar da öneride bulunuyor ben tavsiye ederim vatan bilgisayarı çalışanlar çok ilgililer ve işlerini severek yapıyorlar.

Reaksiyon puanı
2,146
İtopya montaj yapmıyor mu? Teknobiyotik veya Sinerji gibi montaj yapan yerlerden alın o zaman.

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Toplama daha iyi yalnız çok fazla anlamıyorum diyorsan hazır al gitsin bence