PC sinde Counter Olanlar

Bu konuyu okuyanlar

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar bi ricam var. lütfen counter ı açın ve kalabalık bir bölüme girin. o bölümde ilk önce siz ölün ve tab a basıp bir screenshot alıp bana verebilirmisiniz. çok lazım lütfen. yarım saattir internette arıyorum öyle bi resim bulamadım. ama botsuz bi bölüm olsun.

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cstesadufri1.png

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
teşekkür ederim ama böyle istememiştim. ölü olacak. yani oyunda ilk önce öleceksin ve bunun ss ini alacaksın. yinede teşekkür ederim.

lazım yaa.

Yok Valla Counter Pc mde Bursadaki Turnuvada Gurubun Biri Bizi 30-0 Yenince Counter Oynamamaya Yeminliyim :)

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Merak ettim ya söler misin ne yapacağını?

[O]bjektif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Var bunda bi bit yeniği :) counter yüklü olsaydı yinede vermezdim sana ssyi :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
[O]bjektif;806355 dedi ki:
Var bunda bi bit yeniği :) counter yüklü olsaydı yinede vermezdim sana ssyi :D
Tamamen kalın yazmak yasak hocam. ;)

Valla Counter oynamıyorum. Yoksa anında hazırdı ekran görüntüsü. :D

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Biri şu ekran görüntüsünü koysun, merak ettim. :D

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
ne meraklı adamlarsınız yaa tamam istediğim görüntüyü bulduktan sonra söylüycem. ss ler biraz gerçekçi olursa iyi olur. Cünipır ın verdiği ilk görüntüdeki gibi biraz oynanmış olsun oyun.

Cybernetic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
deaztec0011.jpg

deaztec0017.jpg

dedust20032.jpg

buyur

Grandé * ISSeY

umarım nick yada clan calmaya calısan birisi degilsindir :)

umarım :D

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Hem botsuz, hem kalabalık, biraz oynanmış vs. vs.
Amaç nedir?

cynic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sakın vermeyin canavar çıkartacak içinden:lol:

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
En sinir olduğum şey tam konuya vakıf olup birşey yazacağım. Biri ordan . Tamamen KALIN yazmak yasak hocam demiyor mu? İşte o an bütün insicamım kayboluyor.
Yahu bu şahıs veya bir başka katılımcı yazılarının % 95'ini zaten format yazısı ile yazıyor. Bırakın senede 1 çıkan pide gibi, kalın yazsa ne olur, normal yazsa ne olur, işgüzarlığın bu kadarına da Pes!..
Efendim, forum kurallarına aykırıda ondan şey ettim de...
Etme kardeşim, bu kadar kişi içinde sana mı kaldı, yoksa kalın yazdı diye evi jandarma mı basacak. Bırakalım bu işleride konu ne ise onu tartışalım. Forum yetkilileride uyarır uyarmaz oda bizi aşar.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
En sinir olduğum şey tam konuya vakıf olup birşey yazacağım. Biri ordan . Tamamen KALIN yazmak yasak hocam demiyor mu? İşte o an bütün insicamım kayboluyor.
Yahu bu şahıs veya bir başka katılımcı yazılarının % 95'ini zaten format yazısı ile yazıyor. Bırakın senede 1 çıkan pide gibi, kalın yazsa ne olur, normal yazsa ne olur, işgüzarlığın bu kadarına da Pes!..
Etme kardeşim, bu kadar kişi içinde sana mı kaldı, yoksa kalın yazdı diye evi jandarma mı basacak. Bırakalım bu işleride konu ne ise onu tartışalım. Forum yetkilileride uyarır uyarmaz oda bizi aşar.

Bu kurallar olmasa forum iğrenç bir görünüme sahip olur. Ne forumlar var karmakarışık, isteyen istediğini yapıyor. İnsanın gözü yoruluyor, bir daha gireceği gelmiyor.
SDN forumu bu yüzden çok seviyorum. Sade ve güzel.

Not: Bir yazıda harflerin hepsini kırmızı, kalın veya büyük yazmak yazının okunmasını kolaylaştırmaz, zorlaştırır. İlgiyi arttırmaz, azaltır.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ben orada arkadaşa yardım etmeye çalışıyordum. Çünkü bütün mesajlarında kalın harfler kullanmış. Ben uyarıp mesajını düzenlemesini istedim sadece.

Belki jandarma basmayacak ama bu kural ihlalinin tekrarı halinde iş banlanmaya kadar gider.

Ayrıca kimseye hesap verecek de değilim. Uyarırım-uyarmam o bana kalmış.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hala bi ses yok :confused1:

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
harbi insanmı merakettim konu dağılmış çünkü

_Saytun_