Pc kendi kendine donanım buluyor

Bu konuyu okuyanlar

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar

pc'i kendi kendine donanım buluyor, sizce sorun nedir? driver programı yükledim, ama key istiyor. yani bir işe yaramıyor nasıl bu sorundan kurtula bilirim? donanım bulduğu için devamlı pencere açılıyor.

teşekkürler

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir fikir sunsanız...

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
hemen söyleyeyim uzman konuşuyor ben oyun oynarken joystick ile oyun oynarım bu bendede oluyordu teşhis donanım ile ilgili virüs girmiş bilgisayarına bu keylogger tipide olabilir. tarat marat bişey yap format at oldu mu?

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
europass arkadaşım hemen format virüs demeyelim

nasıl yeni donanım buluyor hangi donaımı buluyo ve yükleme gereksinimini duyuyo

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
USB Çeşidi Değil Mi? tamam işte bu ona tekrarlayacak bilgisayarını haşat edecek internet kafecilerin dediği gibi 'format bence'

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bence de format en son çare olmalı. Bulunan donanımlar hangileri, bize söyleyebilir misin?

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eksik yüklenmiş veya sürücüleri henüz yüklenmemiş olan bir donanımın varsa bilgisayarını her açtığında yeni donanım bulundu uyarısı alırsın.

bundan kurtulman için sürücüyü doğru yüklemen gerek veya donanım yükleme ekranını takip ederek en son işlemde "donanımı tekrar yüklemeyi önerme" (öle bişeydi tam olarak hatırlamıyorum) gibi bi seçenek çıkacak. onu işaretli konuma getirmen gerek.

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazenbilnmeyenyazıyor bazen usp bazen fare smges çıkıyor vb

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pci host köprüsü felan buluyor yen donanım olarka

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarım - Özellikler - Donanım - Aygıt Yöneticisine tıkladığında her hangi bir donanımda sarı ünlem işareti varmı ? Varsa neler olduğunu yazarsan neyin eksik yüklendiğini veya hiç yüklenmediğini söyleyebiliriz?

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zonaro.
bazı donanımlar kendi sürücüleriyle çalışır.xp nin sürücüsünü kabul etmez.xp illa tanımak ister.sorun budurmudur..

B_a_T_u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla sonuna kadar okudum merak ettim ustadlar varken bana laf dusmez ama benim fikrim arkada takılı kalan bir donanım ve bu donanımı her seferinde xp nin gormesi oyun kolları gibi umarım ufak bir sey dir kolay gele

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Zonaro. Öncelikle ardarda mesaj yazmak forumumuz kurallarına aykırıdır, bunu belirtmek isterim. 2. olarak sorununu tam olarak bize anlatamıyorsun. Fare simgesi çıkıyor diyorsan, bilgisayarın fareni her açtığında 2. kez yükleme gereği duyuyor demektir. Bunda fareni yeni almış olma ihtimalinde var. Şayet böyle bir durum varsa, farenin kurulum cd si elindeyse, bilgisayarına okuttur. Eğer böyle bir durum yoksa ve farende yeni değilse, internetten farenin markası ile arama yap ve kurulum programını bilgisayarına indir ve kur. ( Bu arada "fare" kelimesi ne pis bir kelimeymiş :D ) Monitöründen durum ile ilgili fotoğraflar yayımlarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
Teşekkürler.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Zonaro,
Sürekli cevap yok mu diye soracağına biraz çaba sarfedip sorununu tam olarak açıkla... Ekran görüntüsü koy. Takılı olan donanımlardan bahset. Birşeyler yap işte. Emin ol sorunun burada çözülür. Hiç olmazsa bir sonuç çıkar.

zonaro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar

pcyiyeniden kurdum,driver leri yükledim. Açılışta ki çıkan yüksek ses yine devam ediyor. Acep sorun sizce nedir????????