PC için İşlevsel bir Antivirüs Programı Arıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

veyselyigitk21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İnternet sitelerinden hiç bir indirme yapmadığım için uzun bir süredir Windows Defender kullanıyordum. Sorun da yaşamadım fakat artık indirme yapacağım için yeni bir Antivirüs programı arıyorum. Önerileriniz nedir?

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Ücretli veya ücretsiz olduğunu belirtsen bence daha iyi olurdu. Ücretlilerde Kaspersky ve Bitdefender; ücretsizlerde Panda öneririm.

veyselyigitk21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ücretli veya ücretsiz olduğunu belirtsen bence daha iyi olurdu. Ücretlilerde Kaspersky ve Bitdefender; ücretsizlerde Panda öneririm.
Başarılı bir program olsun da ne olursa olsun düşüncesindeydim. Ücretli ücretsiz pekte önemli değil...

Abdülkadir123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Kaspersky adamlar fbi ın veri toplamak için yaydığı virüslere taş koyduğu için amerikada önüne engel koydular.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Trend Micro (Ücretsiz güvenlik yazılımlarında daima bir şeyler eksik bırakılır ki insalar ücretliye yönelsin)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kaspersky'in free sürümü oldukça iyi ama 360 security'ide önerebilirim.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Eset anti virüs öneririm.Mükemmel.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ücretsiz sürümünde iyi özellikler sunuyor. Ancak ücretli sürümünü tercih edeni fazla görmediğim için önermedim. Oysa iyi bir antivirüs.
Bir Giveaway sitesindeki ücretsiz program kampanyası ile Panda Global Security'i ücretsiz bir şekilde yüklemiştim. Ve bir süre kullanmıştım.
Hafif bir antivirüs. USB bellekler için de koruma özelliği bulunuyor. Ancak Bitdefender gibi güçlü olduğunu sanmıyorum.

Ama söylediğim gibi hafif bir antivirüs. Sistemi iyi olmayanlar Panda'yı kullanabilirler. Ya da Windows Defender'ı kullanabilirler. Windows 10 ile beraber Windows Defender biraz iyileştirilmiş gibi.