PC için direksiyon seti tavsiyesi olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Cecil

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar
Son zamanlarda bağımlısı olduğum Euro Truck Simulator 2 oyununu daha gerçekçi oynayabilmek için direksiyon seti almaya karar verdim. 100-150 tl bütçem var, sizce ne almalıyım?

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Pahalıdır ama Logitech G25'in üzerine yoktur :)

Vardır G27 :D:D Arkadaşım ucuz markalara yönelmeni tavsiye etmem ETS2 çok güzel bir oyun ve malum bitmeyen bir oyun. Ancak yine de haritanın yarısı bitmeden bozulur eğer uyduruk markalar alırsan. Logitech tabiki oldukça sağlam ve güvenilir bir marka. Gran Turismo için çıkardığı eski model sayılabilecek bir direksiyonu var onu alabilirsin ;)

Cecil

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hemen bozulur mu öyle :S çok fazla bütçe ayıramıyorum ne yazık ki

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Gerçi tır kullanıyorsun tabi pek sıkıntı olmaz bozulmak yönünden ama tur olarak sıkıntı olur. Örneğin sen elindeki direksiyonu çeyrek tur çevirdiğinde tırınki bir buçuk tur dönecek manevrada bu da sıkıntı... 900 derece diye geçiyor sanırım öyle bir direksiyon alabilirsin. Oyunlarda sağa sola çok sert çevirdikçe de bozuluyor haliyle kısa zamanda.
[h=1]LOGITECH DRIVING FORCE GT[/h]Marka model budur fiyatı ise 150-250 arası

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar
Son zamanlarda bağımlısı olduğum Euro Truck Simulator 2 oyununu daha gerçekçi oynayabilmek için direksiyon seti almaya karar verdim. 100-150 tl bütçem var, sizce ne almalıyım?

Arkadaşım sana Logitech Driving Force™ GT öneririm. Özellikle 900 derece dönüş açısı ile ETS oynarken çok rahat etmeni sağlayacaktır. Bende Logitech Momo var onunla oynuyorum bir sorunum yok ama direksiyon almaya karar verseydim. Elimdeki bütçeye göre yöneleceğim model mutlaka bu olurdu. Arkadaşım da denedim ve kesinlikle keyifli...

2'ci el olarak o fiyat aralığında rahat bulursun ki, benim arkadaş 160 TL'ye aldı 2'ci elini...

Sonuç olarak bu oyundan ve her yarış oyununda zevk almak istiyorsan G27 aslında biçilmiş kaftan ama son konusu para olunca dediğim gibi Driving Force GT şu an için en ideal olanı.

Cecil

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ettim dediğiniz modelin 2. elini bir araştırayım o zaman

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
teşekkür ettim dediğiniz modelin 2. elini bir araştırayım o zaman

ucuz olanlarından ben kullandım 1 hafta falan ama :D 45tl vermiştim sonra yeniden para harcamak istemedim bu gibi şeyler alırken biraz daha harcayıp iyi birşey almak bana daha mantıklı geliyor
Logitech ürünleri gerçekten çok iyiler bu konuda o 250tl lik aletten o kadar keyif alıckasınız ki herhangi bir oyun olmasa bile çevirmesi çok zevkli :) ben mağazada 5 dakika falan bırakmadım :D

http://www.hepsiburada.com/liste/lo...7483602_33000020_1200698%7d&fh_refview=lister

Cecil

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ucuz olanlarından ben kullandım 1 hafta falan ama :D 45tl vermiştim sonra yeniden para harcamak istemedim bu gibi şeyler alırken biraz daha harcayıp iyi birşey almak bana daha mantıklı geliyor
Logitech ürünleri gerçekten çok iyiler bu konuda o 250tl lik aletten o kadar keyif alıckasınız ki herhangi bir oyun olmasa bile çevirmesi çok zevkli :) ben mağazada 5 dakika falan bırakmadım :D

http://www.hepsiburada.com/liste/lo...7483602_33000020_1200698%7d&fh_refview=lister
dediğiniz gibi logitech bu alanda kral sahibindende araştırmaya başladım :)

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Logitech MOMO Racing Force Feedback tavsiye edecektim fakat piyasadan kalkmış sanırım... Ürün cidden müthiş, Logitech kalitesi ben burdayım diyor bu üründe... Direksiyon simidini kavradığınız zaman son model spor araba direksiyonu tuttuğunuz hissi uyandırıyor...

logitech-momo-racing-force-feedback-wheel-941-000059-big-1288.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence logitech al en kral direksiyon o normalde 700-800 küsür para tutuyo ama bu konsollu, konsolsuzları 100-110 lira ama konsolsuz dediğime bakma bildiğin direksiyon ben de almayı düşünüom para biriktircem inşallah yakın zamanda alırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
millet Piranha nasıl bi marka ona göre alıcam yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben alacaktım adam oyun orjinal değilse oynatmaz dedi öyle bişey varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eger debriyajlı isetsern g25 ve g27olur ama nonlar 500.1000 arasında deyişiyor normal bir direksiyon seti alacaksan snopy v18 kontorland ft-093
snopy v21 alabilirsin
:drool::clap::tongue::thumbup1::mrgreen::4::thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bir arkadaşımdan ikinci el logitech momo aldım ancak kurulum cd si yoktu logitech sitesinden kontrollerle ilgili bir şey indirdim kurdum ancak pc usb taktığımda direksiyonu görmüyor bu cd omadığı için mi kaynaklanıyordur ve bundan kaynaklanıyorsa bi çözüm bulabilirmiyim

ertacyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet onu indirdim kurdum kurulum sırasında usb tak diyor onuda yaptım direksiyon üzerindeki solda bulunan ışık yandı ancak pc de programda cihazı görmedi

ertacyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet onu indirdim kurdum kurulum sırasında usb tak diyor onuda yaptım direksiyon üzerindeki solda bulunan ışık yandı ancak pc de programda cihazı görmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyiyde bu ps için bana pc için lazım bildiğiniz varmı ben 400 e kadar çıkabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
snopy v5h pro olabilir iyi bir direksiyon seti bütçen 300-400 olsa driving force gt derdim en iyi direksiyon seti BANA göre g27 dir genel fiyazt 900 tl fln ama değer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
keşke senin dediğin gibi 150-250 tl arası olsa kardeşim 300-400 arası piyasada almak için yazın 3ay çalışıcam:((