Pc hangi oyunları kaldırır?

Bu konuyu okuyanlar

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Aloo puzzle tarzı oyun istedi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gerçi evet Among the sleep puzzle...

Tamam kardeşim aşırı tepki vermene gerek yok.
Sen hikaye tarzı oyunlardan bahsettiğin için ben bunları önerdim.
Zaten konu başlığına bakacak olursak.
Hangi oyunları kaldırır demiş.
Dediğim cevaplar gayet doğru.
Cevap yazmadan biraz düşün.

Reaksiyon puanı
76
Tamam kardeşim aşırı tepki vermene gerek yok.
Sen hikaye tarzı oyunlardan bahsettiğin için ben bunları önerdim.
Zaten konu başlığına bakacak olursak.
Hangi oyunları kaldırır demiş.
Dediğim cevaplar gayet doğru.
Cevap yazmadan biraz düşün.
Sonradan onayladım zaten ya :)

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Mb nin yeni çıkacak oyununa bakının biraz.

Reaksiyon puanı
76
Son düzenleme:

Arizona igolası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
siz dediniz diye başladım Undertale' ye Şuan robotla yemek programı yaptık . Peki oyun ortalama kaç saat sürüyor. Ve torieli öldürmek zorundamıydık öldürdüm ama üzüldüm.

Reaksiyon puanı
76
siz dediniz diye başladım Undertale' ye Şuan robotla yemek programı yaptık . Peki oyun ortalama kaç saat sürüyor. Ve torieli öldürmek zorundamıydık öldürdüm ama üzüldüm.
8 Saat felan sürüyor. Sen sona biraz yaklaşmışsın sanrım. Sürekli bağışlaman gerekirdi Toriel'i. Oyunun sonuna gelince şunu diyeceksin : "Ben bunun için mi oynadım bunu" Evet. Eğer kimseyi öldürmeseydin elinde HARİKA bir son olurdu. Bitirdikten sonra mutlaka kimseyi öldürmeden oyna. Hatta senin yerinde olsaydım direkt atıp resi bağışlayarak oynarım herkesi. Çünkü sona ulaştığında bir amaca ulaşamayacaksın. Daha fazla spoiler yemeden res at bence. Bu işin neresinden dönsen kardır. Ve 1 fight hariç o SAVAŞ butonuna basmadan bitirilebiliyor oyun...

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Kararın ne oldu Undertale ile ilgili?
baştan başladım torieli bağışladım yaşıyor. simdi bu sansla abisinin oldugu yerdeyim. ben bu tavşan amcamı ne bize aşık hani onun olduğu yerleri geçtim böyle puzzle vardı böyle puzzle fln vardı(bu şovalyeyi öldürdüm sonra kaydedip cıktım)

Beyler witcher 2 yi rahat oynayabilirmiyim?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
76
Allahım ya :D Şovalyeyi öldürmemen gerek! Kimseyi öldürmemen lazım oyunun güzel bitmesi için. O tuşa 1 kez bile tıklamadan bitirilebiliyor oyun. (1 fight harici)

Herkes oyunda bir puzzle a dönüşüyor eylem yaparken onların bir sırası var. Mesela ilk sevmek, sevmek, oyun oynamak, uyutmak gibi sırayla yapmalısın. Ya da kaçabiliyorsan kaçacaksın

baştan başladım torieli bağışladım yaşıyor. simdi bu sansla abisinin oldugu yerdeyim. ben bu tavşan amcamı ne bize aşık hani onun olduğu yerleri geçtim böyle puzzle vardı böyle puzzle fln vardı(bu şovalyeyi öldürdüm sonra kaydedip cıktım)

Beyler witcher 2 yi rahat oynayabilirmiyim?
Hayır oynayamazsın.
Resolution : 1024 x 768 Settings : Low Texture Downscaling : HIGH Texture Memory size (MB) : VERY SMALL Shadow quality : LOW Bloom : ENABLED , everything else disabled Lod distance : MINIMAL FPS : 8 - 18 AVG : 12
Ekran kartı testlerin.

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Allahım ya :D Şovalyeyi öldürmemen gerek! Kimseyi öldürmemen lazım oyunun güzel bitmesi için. O tuşa 1 kez bile tıklamadan bitirilebiliyor oyun. (1 fight harici)

Herkes oyunda bir puzzle a dönüşüyor eylem yaparken onların bir sırası var. Mesela ilk sevmek, sevmek, oyun oynamak, uyutmak gibi sırayla yapmalısın. Ya da kaçabiliyorsan kaçacaksın

Hayır oynayamazsın.
Resolution : 1024 x 768 Settings : Low Texture Downscaling : HIGH Texture Memory size (MB) : VERY SMALL Shadow quality : LOW Bloom : ENABLED , everything else disabled Lod distance : MINIMAL FPS : 8 - 18 AVG : 12
Ekran kartı testlerin.
bu şovalyeyi öldürdüm derken bu ilk savelerimde. simdi iyi sonu oynuyorum ona fln geçmedim daha :D can you run it'den bakınca minimumda sistemim çok iyi gözüküyor minimuma kıyasla?

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Ooo sen hiçbir oyun oynayamazsın Undertaleden başka :D
lolü ultrada 55 fps oynuyorum portal 2 oynuyorum.(orta yüksek).cs 1.6 oynuyorum.l4d2 oynuyorum.skyrim açıyor ama az kasıyor. cod bo2 oynuyorum. en düşükte az kasıyor.gta sa oynuyorum. ve fortnite oynuyorum en düşükte kasarak.

Phyrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
torieli sürekli bağışlayarak geçebilirsin canını 2te getirirsen saldırmaz
ben kimseyi öldürmeden 1.5 saatte bitirmişliğimi hatırlıyorum
genocideda kaçış yeteneklerim az kaldı cheat engine açtım .p
eğer herkesi öldürürsen ve hilen varsa yaklaşık yine 2 saat alır

indirdim bro oyunu ve bu bizim annemizi(inek) onu ve bu şansın abisini istemeden öldürdüm. bide bu zırhlı şovalyeyi istemeden öldürdüm. bu bağışlayı bilmiyordum. ama zırhlı şovalyede bağışla yaptığımda istemedi savaştı oyunun iyi ve kötü sonu mu var?
toriel keçi -_-

ayrıca undyneda ruhun kırmızı olsuğunda bağışlaya gidip kaçman gerekirdi
en son o düştüğünde üzerine su götürüp eğer papyrusla arkadaş olduysan undyne'ın evine gidip arkadaş olduktan sonra herkesi bağışlayaran evine gitmeliydin

ayrıca phoenix paps onun küçük kardeşi -_-

öylesine takılan bei asgore savaşında fighta basmıyorsunuz iyi sonda
zaten bu şekilde bitirirsen omega flowei de çıkmıyor yine fighta basmıyorsun
toriel engelliyor ve asriel geliyor

ve o sans diye okunuyor
comix sans ms
font olan

Son düzenleme: