pc den ps4 e geçmek?

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
merhaba. ben 10 yıllık pc kullanıcısı olarak hayatımda sadece pes'de kol kullanmış biri olarak söylüyorum ps4 e geçmek istiyorum sizce kolay alışırmıyım? kolda fps oyunlarını zor oynarım diye düşünüyorum. yakınımızda bir ps3 yeri var oraya gidip hiç ps3 oynamadım pc ye sahip oldugum için öneriniz nedir ps4 almalımıyım?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
1 hafta heveslen oynarsın sonra kenarda kalır bendede aynısı oldu çünkü :) pc bırakılmaz.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
pcde de bu gow4 , uncharted horizon zero down vs. gibi oyunlar yok ondan bi düşündüm. bide oyunları 300 tl olunca ztn heves kalmadı .d ps5 cıkınca belki alırım

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bende futbol oyunları hariç kolla oyun oynayabileceğimi düşünmüyorum. Arkadaş haklı, pc o oyunlar için daha çok keyif veriyor.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Valla hocam fifa pes tarzı oyunlar konsol oyunu için ama silahtır şudur budur pc derim mauseylen tık tık vurmak varken :D ama tabi konsolda iyi oynuyanların hakkını vermek lazım çok zor oynamak için battlefield 1 var ps 4 te adamı hareket ettiremiyom :D

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Valla hocam fifa pes tarzı oyunlar konsol oyunu için ama silahtır şudur budur pc derim mauseylen tık tık vurmak varken :D ama tabi konsolda iyi oynuyanların hakkını vermek lazım çok zor oynamak için battlefield 1 var ps 4 te adamı hareket ettiremiyom :D
Arkadaşın evinde Rainbow oynatmıştı bana, içimden geçmişlerdi. O gün bugündür tövbeliyim. :D

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Arkadaşın evinde Rainbow oynatmıştı bana, içimden geçmişlerdi. O gün bugündür tövbeliyim. :D

Hocam pc rahat ya bi klavye bi mouse avp alıp ctrlye basıp çayımlan oturuyom bundan kolayı varken zora gerek yok :)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
ben bi ps3 cafe ye giderim bi savaş oyunu açarım bakarım oynuyorum alırım ama %99 ihtimalle ben kolla fps oynayamam çünkü evde kol var pc kolu onla fps oyunu girmeye çalıştım çalışmaz olaydım

Con Vayne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 2000 yılından beridir pc kullanıyordum, 4 sene önce nikon fotoğraf makinesi almak için vatana gittim, zamlandığını ps4 te de kampanya olduğunu görünce ps4 alıp çıktım. Artık film ve dizileri izlemek dışında pc açmıyorum, koltuğun ve oyun kolunun rahatlığına alıştıktan sonra pc ye geçince bir fps oyununda fare ellerimi uyuşturuyor ve sırtım yada boynum ağrıyor. Ayrıca ps4 ten 3*4 ay sonra 2000 lira verip pc topladım ama bugün oyunların minimum sistem gereksinimlerini bile karşılamıyor, ps4 2 yıl daha rahat götürecek. Alışma meselesine gelince, pc ile ps4 arasında ki fps oyunlarda sık sık gidip gelirsen alışma süren uzun sürecektir. Sadece ps4 te oynayınca kısa zamanda alışırsın, ben de öyle oldu.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Ben 2000 yılından beridir pc kullanıyordum, 4 sene önce nikon fotoğraf makinesi almak için vatana gittim, zamlandığını ps4 te de kampanya olduğunu görünce ps4 alıp çıktım. Artık film ve dizileri izlemek dışında pc açmıyorum, koltuğun ve oyun kolunun rahatlığına alıştıktan sonra pc ye geçince bir fps oyununda fare ellerimi uyuşturuyor ve sırtım yada boynum ağrıyor. Ayrıca ps4 ten 3*4 ay sonra 2000 lira verip pc topladım ama bugün oyunların minimum sistem gereksinimlerini bile karşılamıyor, ps4 2 yıl daha rahat götürecek. Alışma meselesine gelince, pc ile ps4 arasında ki fps oyunlarda sık sık gidip gelirsen alışma süren uzun sürecektir. Sadece ps4 te oynayınca kısa zamanda alışırsın, ben de öyle oldu.
sağolda ps4 almıyacağım kardeşim ya oyunları 200 tl excusive oyunları. pc de torrent var kafam rahat ps5 çıktıgında ucuzlarsa belki alırım

Yigkikt

Asistan
Reaksiyon puanı
25
bence Pcd Olduğunca İyi Kol Kullanmak İstiyorsan Bağlayabilirsin Eğer Donanımında İyi İse Ps 4 Te Yapamayacaklarını Yaparsın Hem Oyuna Para Vermek Gibi Derdin Olmaz (torrent Kullanırsan) Pc Şuan Bence Mantıklı