Parti Uyeligi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selamin Aleykum Arkadaslar Benim Siyasi Partiye Uyeligim Varda Onu Mahkeme Yoluyla Nasil Istifasini Verebilirim?

Partiye gittim Fakat Biz Iptal Edemeyiz Dediler.Mahkemeye Gitmen Lazim Dediler

ÆSir

Profesör
Bence yalan söylemişler. Gözümün önünde seçim öncesi çocuğun teki geldi partiye üyeliği iptal edeceğim dedi girdi çıktı bitti. Ne mahkemesi saçma konuşup, dalga geçmişler.

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Bu gibi bir durumu tecrübe edinmedim ancak;
E-devlet üzerinden siyasi partiye üyelik durumunu kontrol edebilirsin. şu linkten doğrudan ilgili sayfayı açabilirsin.
Herhangi bir siyasi parti üyelik kaydın varsa da
TC Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanın ile İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına başvurup danışabilirsin. Bakınız; Yargıtay'ın sayfasında şöyle de bir "Siyasi Parti Üyelik İstifa dilekçesi" var.

Bekçi mi olacaksın ? :D Bu aralar herkes bu sebepten ayrılıyor da. Tıpkı benim gibi.

Bu arada lazım olur diye anlatıyorum;
Üye olduğunuz partinin o ilçedeki başkanlığına gidip üyeliğimin silinmesini istiyorum diyeceksiniz. Ardından orada size verilen dilekçeyi doldurup, imzalayıp teslim etmeniz yeterlidir. İki gün ile iki hafta arasında kaydınız siliniyor. Benim işlemler 2. günde bitmişti. E-Devletten kontrol ettiğimde silindiğini gördüm.

Ar0505

Asistan
Selamın Aleykum Arkadaslar Ben 2 Ay Oldu Parti Uyeligimi Sildirelı Yıne Uye Olarak Görunuyorum Neden Boyle Oldu?

stat counter