Parmağimizi kaydirinca ekrandakilerle birlikte kayan duvar kağidi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Eskiden boyle duvar kağitlarim vardi şimdi bulamiyorum nasil yapicam arkadaşlar yardim edin. Bu duvarkağidinin bi özelliği mi olmasi lazim yoksa boyutuylami alakali. Bu tür duvarkağitlarini bulabileceğim biryer var mi?

mesela bir resim var, ekranda yalnızca bir kısmını görüyorsunuz kaydırarak resim ekranla birlikte hareket ediyor ve resmin görünmeyen tarafını gösteriyor.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
tamam.biliyorum ben onu benim tablette de oluyor ama her resimde olmuyor bazı kayabilen resimler var öyle oluyor.

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
ssmsung galaxy note 5 android 7.0 sürümü.bir de bu kayan resimleri nerede bulabilirim ?şimdi ben de merak ettim.

ssmsung galaxy note 5 android 7.0 sürümü.bir de bu kayan resimleri nerede bulabilirim ?şimdi ben de merak ettim.
Allah Allah. genelde tabletlerde oluyor o. ben de merak ettim ama launcher yardımıyla yapılabilir galiba.

edit: bir forumda buldum ama forum linki atmak yasak..

Ahmetcan2626

Asistan
Yasaklı
Allah Allah. genelde tabletlerde oluyor o. ben de merak ettim ama launcher yardımıyla yapılabilir galiba.

edit: bir forumda buldum ama forum linki atmak yasak..
forum linki değil.fotoğraf ve launcher mi her neyse onu at.nasıl yapılcağini söyle yaparım ben.

stat counter