Paralel İthalat Cep Telefonlarının Avantajları Ve Dezavantajları Neler!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

G3 beat falandır.

Eğer gerçekse.

Afedersiniz ama neden mal gibi 200 tl daha fazla verelim lg türkiye garantisine.

G2 şu an rakipsiz. G7 tam rakip olamıyor çünkü adı üstünde orta segment ürünü.

Hepsiburada'dan çok şikayet var g2 ve delta servis için.

Bunu duyduğum iyi oldu. Hepsiburada'dan g2 almak isteyen arkadaşlarıma rahatça önerebilirim
Yanlış anlamadim degil mi g2 aldiniz g3 gonerdiler :)
yanlış duymadınız arkadaşlar LG G3 D855 32gb hafıza 3gb ram olan versiyonu gönderdiler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar nısan 2014 de paralel ıthalat samsung note 2 aldım.ancak model numarası samsung galaxy SHV-250E note 2 lte kore seklınde ve kanadada satısa sunulmus telefon. 4 g uyumlu 64 gb dahılı hafıza.bu mesajı yazdıgım tarıh ıtıbarıyle 1 yıl 1 ay oldu yaklasık saka degıl gercek 20-30 defaya yakın format attım androıdın her surumunu yukledım.denedım hıcbır sorun cıkarmadı.bırdefa ıme kayboldu oda benım format hatamdan dolayı yıne formatlama yontemı ılede gerı geldı.ıme cakma tabır dedıgımız yontemle kaydfedılmıs.kısaca sorunsuz kullanıyorum suandada androıd 4.4.4 kullanıyorum resmı surum..yanı elektronık urunlerde sansınız varsa sorunsuz.sıkıntısız kullanırsınız.orjınal olsunda paralel ıthalat olsun dıgerıone neden 300-400 fazla odeyeceksınız.soylekı o fark ıle kullanıcı hatası arıza oldugunda gotur bı adam akıllı servıse yaptır.yıne kullan.kısaca tavsıye edermıyım.evet.orjınal urunse yan sanayı degılse paralel ıthalatr onerırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son cihazim sony xperia z2 hepsiburada dan almistim teksel iletisim adinda bi ithalatciydi. 10. Ayinda cihazi dusurdum ekrani kirildi gonderdim iademi degisimmi istersiniz dediler iade dedim 2 gune de iade ettiler vallahi

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
@Jiraiya06 hocam ben bu konuyu çok önceden açmıştım ve daha fazla görüntülenme vardı fakat kendi açtığınızı hemen sabitlemişsiniz? http://forum.shiftdelete.net/akilli...alatci-firma-garantisi-mi-almak-mantikli.html

aynısı gm elite stock romda da oldu sabitteydi daha sonra kaldırmışssınız
Senin hazırladığın konu başlık dolayisiyla google da cok arandigindan fazla konuşuyor. Ama senin ki bir rehber değil. Biz de rehber hazirladik sabite aldik iki konuyu da okursan aradaki farkı anlarsin

Sırf Türkiye'de satılmayan milyonlarca telefon var. Distribütörü yok diye Xiaomi kullanamayacak mı bu millet. Yaşasın ithalatçı garantisi :D