Panasonic Lumix dmc- g80/ g85 En iyi Youtuber kamerasımı? (ilk bakış)

Bu konuyu okuyanlar

Paslı Pedal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Panasonic Lumix dmc- g80/ g85 En iyi Youtuber kamerasımı? (ilk bakış)

Biraz da Teknolojiden konusalim

Bu videoda bisiklet tanitimi yok. Onun yerine yeni aldigim ve gelecek videolarimda kullanacagim Panasonic lumix g80/85 modeli kamerama ön bakis yapiyoruz. Bu kamerayi inceleme sebebim daha türkiyeye gelmemis ve türkce videosu yapilmamis olmasidir. Eger yaniliyorsam lütfen asagidaki yorum paneline yazin. Fotografcilik ile az ilgili oldugum icin teknik konularda olabildigince az konusmaya calistim. Fotografcilik ile ilgili diger Youtuber arkadaslar eminim daha ayrintili incelemesini yapacaklardir.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Ellerine sağlık ama elle çekim yaptığın için kameranın önüne sürekli elinin içi gelmekte.Dikkatli ol ürünü göster sadece. ;)

Paslı Pedal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ellerine sağlık ama elle çekim yaptığın için kameranın önüne sürekli elinin içi gelmekte.Dikkatli ol ürünü göster sadece. ;)
Haklisin bu tür masa basi ürün incelemelerine alisik degilim. Ben daha cok bisiklet incelemeleri ve bisiklet ile ilgili teknik konularda video cekiyorum. Elimi bende farkettim telefonu tutmak zor oluyor biraz video cekimi sirasinde. :D Ama bidahakine dikkat ederim ;)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Haklisin bu tür masa basi ürün incelemelerine alisik degilim. Ben daha cok bisiklet incelemeleri ve bisiklet ile ilgili teknik konularda video cekiyorum. Elimi bende farkettim telefonu tutmak zor oluyor biraz video cekimi sirasinde. :D Ama bidahakine dikkat ederim ;)

Telefonlar için uygun fiyatlı tripod mevcut hepsiburda yı felan bakabilirsin iyi bakn kendine başarılar. ;)

Paslı Pedal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tripod var beyler. Ben ama yer darligindan elimde cektim. Bir daha böyle masa üstü ürün incelemede daha dikkatli olurum ;) Birde almanyada yasiyorum. HB den alamam :D