P smart alınır mı

P smart alınır mı

• Alınır

Kullanılan: 8 66.7%
  • Alınmaz

Kullanılan: 4 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Selamünaleyküm
Lütfen başka telefon önermeyin 1399 tl ye alacağım oyun oynuyorum
Stabil olduğunu düşünüyorum
Allah izin verirse 3 yıl kullanmayı düşünüyorum
Yorumlarınızı bekliyorum
Hepinize teşekkür ederim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
O fiyatta da telefon sınırlı. Alınabilir ama öncelik oyun ve stabillik ise daha iyi modellere bakmalısın. Oyun konusunda seni üzebilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınmaz dersek başka teleofn önerilmesi gerekecek. Başka telefon onermeyin diyerek direk o yolu kapatmisin ve illa illa alınır cevabını bekliyorsun. Ama net konuşayım alınmaz hele hele oyun için hiç alınmaz.

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Alınmaz. O cihazı 3 yıl zor kullanırsın.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Selamünaleyküm
Lütfen başka telefon önermeyin 1399 tl ye alacağım oyun oynuyorum
Stabil olduğunu düşünüyorum
Allah izin verirse 3 yıl kullanmayı düşünüyorum
Yorumlarınızı bekliyorum
Hepinize teşekkür ederim

Stabil değil maalesef başka önerilere açıksan başka cihaz önerileri de yapabiliriz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kirin 659 işlemci platformunun performansını apaaçık kendini belli ediyor. Uygulamalar belli bir süre sonra yavaşlamaya başlıyor. Oyunlarda neredeyse felç duruma geliyor.
Oyun performansı ile stabiliteyi nasıl birbirine bağlıyorsun? Kirin659da hali hazırda yeterli kullanım sağlayacaktır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Oyun performansı ile stabiliteyi nasıl birbirine bağlıyorsun? Kirin659da hali hazırda yeterli kullanım sağlayacaktır.
Honor 7 kullanmış biri olarak o telefon uzun süreliğine arkadaşın oyun performansını %100 karşılamayacaktır. Donanım olarak aslında birbirilerine yakınlar. Benim cihaz 6. aydan sonra iflas etti. P smart yaklaşık 7-8 ay sonra aynı çöküşü yaşayacaktır çünkü bu da giriş segmenti bir işlemci platformu.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Çok doğru bir şeye değindin , baya bir süre Xa Ultra kullandım. Stabillik ve hız konusunda gerçekten çok iyi. Bahsettiğim telefon günümüze göre giriş seviye , oyun performansı da ortada. Ama çok stabil bir telefon.
Stabllikten kastınız nedir? Her konuda başarılı anlamını nasıl taşımaz ki?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sana sormak lazım stabilitenin anlamını biliyor musun diye. Stabilite ile oyun performansını birbirine bağlayıni ilk defa gördüm
Uzun vadede stabilliğini nasıl kaybedemeyecekmiş ki bu işlemci ?

Ben sonra kararsız kalacağım için demiştim ama

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu fiyatlarda önerebilirsiniz isterswniz

Ben arayüz anlamında demiştim kendi içinde gelen uygulamalar vb

Bende yani annemde P9 lite 2017 var ilk çıktığında aldım ama sizin dediğiniz çöküş yasanmadı
Eğer Android 8 gelirse Xiaomi mi 5s'i öneririm.
Adreno 530 her oyunda yeterli performansı sağlayacaktır. 3-4 yıl boyunca kullanabilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uzun vadede stabilliğini nasıl kaybedemeyecekmiş ki bu işlemci ?

Eğer Android 8 gelirse Xiaomi mi 5s'i öneririm.
Adreno 530 her oyunda yeterli performansı sağlayacaktır. 3-4 yıl boyunca kullanabilirsin.
Niye kaybetsin? Sen açık açık oyun oynatmaz stabil değil diyorsun. Şuan kaism Kasım kasılıyor mu bu cihaz? Hayır sırf değil demek için değil diyorsun altı boş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Söylermisin? Hangi cihaz ilk alındığı oyun oynatmaz oldu? Başta oynatıcak belirli bir süreden sonra performans kaybedicek Kirin 900 serisi kadar başarılı mı olucak yani? Bunu söylemeye çalışıyorsun?
Direk stabil deyip kestirip atamaxsin. Bu kadar basit Kirin900 serisini karıştırma onların fiyatı ne bunun fiyatı ne. Onlar kadar hızlı olur demedim zaten

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Direk stabil deyip kestirip atamaxsin. Bu kadar basit Kirin900 serisini karıştırma onların fiyatı ne bunun fiyatı ne. Onlar kadar hızlı olur demedim zaten
Diyorum ki elimdeki cihaz 1 sene olmadan stabilliğini kaybetti. 1300TL'ye almıştım. P smart donanım bakımından sadece grafik birimi üstün. Yeni nesil olduğu için 935'ten biraz daha üstün olacaktır ancak uzun vadade arkadaşın ihtiyaçlarını karşılayacağını hiç sanmıyorum bende bu cihazı 2 yıl boyunca kullanmak için almıştım parama yazık oldu.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Benim P9 lite 2017 vardı anneme verdim şimdi çatır çatır oyunları açıyor

Sizin dediğiniz türküde bi çöküş olmadı hala stabil

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Gençler bu cihazlar 5-7 senelik cihazlar değil. Stabilliği kaybetme gibi bir durum da yok. Kirin işlemcileri gayet düzgün işlemcilerdir. nand chipleri de son yıllarda güzel gelişimler yaşadı. Her şeyi Samsung S3 ile karıştırmayın aman ha.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Peki ben p smartı oyun için değilde sosyal medya,clash of clans için vb kullansam alınır mıydı

Alınmaz dersek başka teleofn önerilmesi gerekecek. Başka telefon onermeyin diyerek direk o yolu kapatmisin ve illa illa alınır cevabını bekliyorsun. Ama net konuşayım alınmaz hele hele oyun için hiç alınmaz.
Bu fiyat aralığında önersen ne önerirdin

Son düzenleme:

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Telefonu ben 10 Gündür Kullanıyorum Ve Son Derece STABİL Oyunda Oynuyorum Herşeyide Yapıyorum Fotoğrafta Çekiyorum . Çok Çok Memnunum Seni Fazlasıyla Tatmin Edecektir KİRİN İşlemci Snapdragon'un 660 ı Seviyelerinde ve Çok İyi Geri Dönüşler Alıyor . Bu Arada Sarjıda Çok İyi Beni Çok Şaşırttı