Oyunlarım ağır çekimde gibi neden !!?

Bu konuyu okuyanlar

evrencakmak52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo bi laptopum var fazla iyi değil ama işimi görüyor.

İşlemci İntel Pentium 2.1 GHz
4 GB ram
Geforce M310 ekran kartı

Herşey gayet normal di oyunumu oynayıp bilgisayarı kapattım ertesi gün açtığımda oyunda 200 fpsleri gördü ancak oyun ağır çekimde hareket ediyordu bilen bilir sonra Dishonored adlı oyunda denedim aynı şekilde yüksek ayarlarda etrafa bakarken akıcı ancak harekete başlayınca ağır çekime girer gibi oluyor bu neden olur lütfen acil yardım eder misiniz lütfen ???

Edit:Ekran kartı driverı güncel

Ogeday159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun oluyordu bazı oyunlarda fpsem yuksek olmasına rağmen oyun takılıyordu ağır çekim gibi oluyordu ayarlardan vsnyc diye bir ayar var yada dikey senkonisazyon diye geçebilir onu açtığımda sorunum düzelmişti yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

evrencakmak52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun oluyordu bazı oyunlarda fpsem yuksek olmasına rağmen oyun takılıyordu ağır çekim gibi oluyordu ayarlardan vsnyc diye bir ayar var yada dikey senkonisazyon diye geçebilir onu açtığımda sorunum düzelmişti yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
Şu anda cihaza yakın değilim dener denemez geri dönüş yaparım ?

evrencakmak52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle ekran kartı driverına dair herşeyi sildim ve tekrar yükledim ardından VSYNC etkinleştridim sorunum çözüldü teşekkür ederim