Oyunlarda gameloft yazısından sonra atma problemi

Bu konuyu okuyanlar

barislg54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vice city apk yi yukledim oyuna girip ciktim obb de dosyasi olusmadiki degisim
Bilen yazsin

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İndirdiğiniz siteyi bi kontrol edin, sanıyorum forumda korsana karşı duruluyor.

barislg54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Data dosyasi indirdim 1.3 gb ama obb de olusmadi bisey olussa degistiricem

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Vice city apk yi yukledim oyuna girip ciktim obb de dosyasi olusmadiki degisim
Bilen yazsin

indirdiğin data dosyasını açtığında com.rockstargames.gtavc diye bir klasör olması lazım. Bu klasörü hafıza kartında android/obb içine at. Kendisinin oluşturup oluşturmaması önemli değil zaten.

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Obb dosyasını sizin atmanız lazım, yükleme talimatlarını kontrol edin.

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Apk yi kurmadan önce data dosyasını android/obb dosyasının içine atıcaksın ondan sonra apk yi yükleyeceksin ama ben gta vice city yi denedim ama çalışmadı sen dene belki çalışır

barislg54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim obb ye atma atarimda oyuna girince klasor olusmuyo tek atinca olmaz

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Kardeşim sende data dosyası olarak com.rockstargames.gtavc olması gerekiyor eğer yoksa data dosyalarının hepsini kendi düzeninde com.rockstargames.gtavc adlı bir klasör oluşturup içine at ama ilk önce obb dosyasısnın içine data dosyasını atıp apk yi kur. Sana tavsiyem ben gta vice vity yi ben denedim birkaç kere olmadı bence fazla deneme

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
real football 2013 asphalt7 vs. gameloftun oyunları açıyorum gameloft yazısı geliyor masaüstüne atıyor direk ne yapmam lazım lütfen yardım

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ayarlar, Gelistirici seçenekleri sekmesinden * Etkinlikleri Saklama* seçeneği aktif muhtemelen. O tiki kaldır.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
real football 2013 asphalt7 vs. gameloftun oyunları açıyorum gameloft yazısı geliyor masaüstüne atıyor direk ne yapmam lazım lütfen yardım

Aynı soruyu aşağıdaki başlık altında sormuşsun ,cevapları da almana rağmen uygulamamışsın.

http://forum.shiftdelete.net/android-oyunlar/337829-apk-ve-data`-dan-anlayan-gelsin.html#post3052232

Şimdi yeni başlık açıp bir daha sormanın ne anlamı var, kaldı ki denilenleri yapmadıktan sonra 100 tane başlık açsan kimse sana yardım edemez.
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] size zahmet konular birleştirilsin de insanlar yardım etmek için boşa çabalamasın bu kişiye.

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar, Gelistirici seçenekleri sekmesinden * Etkinlikleri Saklama* seçeneği aktif muhtemelen. O tiki kaldır.
yok geliştirici seçeneklerinde öyle bişey yok usble alakalı var tek bu arada apkmaniadan indirmedim real footbalı gameloft oyunlarında sadece böyle oluyor