Oyuncu Laptobuna iyi soğutucu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

warofthe16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar alttaki ürünü aldım. Bunu iyi idare edebilecek bir soğutucu önerir misiniz?
vpO6DO.jpg

Almayı düşündüğüm soğutucu
7NlGVr.jpg

Sizce bu soğutucu iyi mi işimi görür mü? İyi değilse başka soğutucu tavsiye eder misiniz?

warofthe16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yardımlarınızı bekliyorum

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Kendiniz yapın hocam piyasadakilerden çok daha etkili oluyor. Ben sadece 2 adet 12 volt fan ve 12 volt adaptör kullanarak kendim hazırladım. Oyun içinde 20 dereceyi geçebilen bir soğutma sağlıyor. Herkese öneririm.

warofthe16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kendiniz yapın hocam piyasadakilerden çok daha etkili oluyor. Ben sadece 2 adet 12 volt fan ve 12 volt adaptör kullanarak kendim hazırladım. Oyun içinde 20 dereceyi geçebilen bir soğutma sağlıyor. Herkese öneririm.
Hocam maalesef bu işlerden hiç anlamam

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Hocam maalesef bu işlerden hiç anlamam
Basit hocam adaptörün kırmızı ve siyah kablolarıyla fanın kırmızı ve siyah kablolarını birleştirip adaptörü fişe takacaksınız. Taban olarak her şey kullanılabilir. Misal ben dondurma kutusu kapağı kullandım :D

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Basit hocam adaptörün kırmızı ve siyah kablolarıyla fanın kırmızı ve siyah kablolarını birleştirip adaptörü fişe takacaksınız. Taban olarak her şey kullanılabilir. Misal ben dondurma kutusu kapağı kullandım :D

bence bir konu açıp tasarımını tanıtmalısın,

kendi yapacaklar için güzel bir ön fikir-izlengeç olur

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Hocam bütçede bitiyor benim önerim Amazon'dan Cooler Master Storm'dan alman. Yeni versiyonu harika olmuş. Konfigürasyon imkanı var. Işıklar, bir sürü USB girişi. Tam bir "Gaming" stand. Fanları falan çıkartır temizlersin, fanları değiştirebilirsin. Masaüstü kasa fanlarını takabilirsin.

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
bence bir konu açıp tasarımını tanıtmalısın,

kendi yapacaklar için güzel bir ön fikir-izlengeç olur

Çok tipsiz hocam :D Dondurma kutusu kapağından yaptım gerek yok bence :D

Düzenleme: Aslında boydan bir resim koyabilirim ama detaya inmem çünkü cidden tipsiz :D Koyarım belki bilmiyorum.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61

Düzenleme: Aslında boydan bir resim koyabilirim ama detaya inmem çünkü cidden tipsiz :D Koyarım belki bilmiyorum.

bence tipinden ziyade verdiği sonuç önemli,

ben 2000 lerde kasa yan kapağını kesmiş, hastane filmini çamaşır suyu ile şeffaflaştırıp cam pencere yapmıştım, o da tipsizdi ama en azından fikir verici

warofthe16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam bütçede bitiyor benim önerim Amazon'dan Cooler Master Storm'dan alman. Yeni versiyonu harika olmuş. Konfigürasyon imkanı var. Işıklar, bir sürü USB girişi. Tam bir "Gaming" stand. Fanları falan çıkartır temizlersin, fanları değiştirebilirsin. Masaüstü kasa fanlarını takabilirsin.
Önerdiğin bir ürünün linkini atar mısın Amazondaki?

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
şu an satılmıyor maalesef :( İyi mi peki gerçekten bu ürün?

İyi olmama ihtimali yok Cooler Master ve özel bir ürün bu serinin ürünlerine önem veriliyor gerçekten internetten tanıtım videolarını unboxlarını inceleyebilirsin ne demek istediğimi anlarsın bu son çıkan medel bundan önce sf 15 17 vesaire vardı

warofthe16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi olmama ihtimali yok Cooler Master ve özel bir ürün bu serinin ürünlerine önem veriliyor gerçekten internetten tanıtım videolarını unboxlarını inceleyebilirsin ne demek istediğimi anlarsın bu son çıkan medel bundan önce sf 15 17 vesaire vardı
internette farklı bi sitede gördüm 500$ yazıyor yanlış şeye baktım sanırım

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

ben de merak ettim hocam elimde kasa cpu fanı var fazladan :D bi resim at bence de :)