Oyuncu Kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

Dorukeski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maksimum 900 liraya oyuncu Kulaklığı alıcam. Önceden steelseries siberia 200 kullanıyordum. Artık bozuldu bozulacak. Eski Kulaklığı aratmasın. Benim istediğim istediğimde kablosunu çıkarayım kablosuz bluetoothlu kulaklık olsun istedimde kablo takayım kablolu kulaklık olsun. Ama bu olmasa da olur. Asıl önemli olan pcde Rainbow six siege, cs go, gta 5, pubg, fortnite tarzı oyunlar oynuycam. Arada mobilden video izliyicem müzik dinliycem oyun oynayacağım. Sesin nereden geldiğini fps oyunlarında rahat anlıyım. Sesi net versin. Ses Gecikmesi az olsun. Bas güçlü olsun. Ses yalıtımı iyi olsun(mümkünse). Kulağa rahat otursun. 5 saat kesintisiz oynayınca kulak çok ağrıtmasın. Mümkünse çok terletmesin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
SteelSeries Arctis 7 senin için biçilmiş kaftan o zaman.

Dorukeski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet tam bana göre çok beğendim ama Türkiye'de satışonı bulamadım 900 tl altı. Ama onda var 1000 TL ben o kadar çıkamam. Bir de söylemeyi unutmuşum ben teknoloji konusunda biraz şansızımdır. Bende neredeyse her ürün bozulur o yüzden karşımda muhatap olacağı medimarkt vatan tarzı yerlerden olursa iyi olur. Eğer arctis 7 yi 900 liraya mağzadan bulursam düşünmeden alırım. Yoksa önerebileceğiniz farklı bir ürün var mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

B
Bir de teknosa ya baktığımda galiba sizin dediğiniz değil ama ona yakın bir tane var bu nasıl aynı performansı yaklaşık olarak gösterir mi. https://www.teknosa.com/steelseries-arctis-beyaz-oyuncu-kulak-ustu-kulaklik-p-125089040

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teknosadaki Arctis 5 hocam 7 değil. Ben Arctis 5 ürününü indirimle 400 TL gibi bir fiyata almıştım bu fiyatlar çok fazla. Dediğim gibi mümkün mertebe internetten alın şansım yok diye kendinizi inandırırsanız internetten bir şey alamazsınız ki. Özellikle KDV indirimlerini falan kovalayın Hepsiburada da çok uyguna geliyor o zaman.

Dorukeski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
B
ben internetten alım şansım yok diye demek istememiştim ben nereden alırsam alayım çok şanslı değilim. Benim mağazadan gidip alma isteğimin sebebi bozulursa nereye gideceğim belli olsun veya karşımda biri olsun mantığındayım ama haklısınız daha mantıklı düşüneyim. Peki artics 5 nasıl önerir misiniz? 7 alamazsam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
B

ben internetten alım şansım yok diye demek istememiştim ben nereden alırsam alayım çok şanslı değilim. Benim mağazadan gidip alma isteğimin sebebi bozulursa nereye gideceğim belli olsun veya karşımda biri olsun mantığındayım ama haklısınız daha mantıklı düşüneyim. Peki artics 5 nasıl önerir misiniz? 7 alamazsam
Arctis 5 ile Arctis 7 hemen hemen aynı. 5 modelinde RGB aydınlatma var, 7 modeli kablosuz ve RGB aydınlatma yok fark bu.

Son mesajlar