Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamlar kendime bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Şuanki mevcut kulaklığım philipsin bi kulaklığı bi kulak çalışmıyor kulağımı ağrıtıyor hiç memnun değilim. Hemen hemen 200 liralık bir bütçem var aklımda ki model ise Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Fiyatı
beklentilerim; mikrofonu güzel olsun, sesi iyi iletsin, pubg gibi oyunlarda ses kasmaya yardımcı olsun, kulağı kavrasın(gözlüklüyüm. Aslında tam aradığım kulaklık linkini attığım kulaklık ama sizede sormak istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Selamlar kendime bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Şuanki mevcut kulaklığım philipsin bi kulaklığı bi kulak çalışmıyor kulağımı ağrıtıyor hiç memnun değilim. Hemen hemen 200 liralık bir bütçem var aklımda ki model ise Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Fiyatı
beklentilerim; mikrofonu güzel olsun, sesi iyi iletsin, pubg gibi oyunlarda ses kasmaya yardımcı olsun, kulağı kavrasın(gözlüklüyüm. Aslında tam aradığım kulaklık linkini attığım kulaklık ama sizede sormak istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
220 TL ye Kingston Hyper Cloud X var onu tavsiye ederim.Her ihtiyacınızı karşılar.O fiyat bandında Snopy gibi markaları önermem açıkçası.Olmadı Logitech G 231 Prodigy öneririm.
1-http://www.gameekstra.com/HyperX-Cloud-Stinger-Stereo-Gaming-Kulaklik-HX-HSCS-BKEE-,PR-6182.html? (indirime girmiş kaçırma bence)

2-http://www.hepsiburada.com/logitech-g231-prodigy-kulakustu-oyuncu-kulakligi-981-000627-p-HBV000001O9ON

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
220 TL ye Kingston Hyper Cloud X var onu tavsiye ederim.Her ihtiyacınızı karşılar.O fiyat bandında Snopy gibi markaları önermem açıkçası.Olmadı Logitech G 231 Prodigy öneririm.
1-http://www.gameekstra.com/HyperX-Cloud-Stinger-Stereo-Gaming-Kulaklik-HX-HSCS-BKEE-,PR-6182.html?(indirime girmiş kaçırma bence)

2-http://www.hepsiburada.com/logitech-g231-prodigy-kulakustu-oyuncu-kulakligi-981-000627-p-HBV000001O9ON
Özelliklere baktığımızda 7.1 ve titreşim gibi avantajları var ve ayrıca mikrofonu çok çok iyi. Markasından dolayı tüm bunları göz ardı etmeye değer mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Özelliklere baktığımızda 7.1 ve titreşim gibi avantajları var ve ayrıca mikrofonu çok çok iyi. Markasından dolayı tüm bunları göz ardı etmeye değer mi?
Açıkçası bu 250 TL ye mekanik klavye almak gibi bir şey.Bu özellikler var ama ne kadar kaliteli.Bu 2 kulaklık ile çok rahat ses kasarsınız illa 7.1 olmasına gerek yok diye düşünüyorum.Ben olsam hazır fiyatı inmişken Hyper X alırdım.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Biraz zorlayıp Asus Cerberus V2 alın.

Bilal3571

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes farklı birşey söylüyor.Ben hem pahalı hem orta hemde ucuz olarak en iyi performans gösteren kulaklıkları söylicem.Yüksek fiyatlı olarak steelseries arctis pro dac modeli ve eğer kablosuz isterseniz razer manover orta fiyatlı ise hyprex cloud alpha veya cloud 2 düşük fiyatlı olarak rampagenin kulaklığı var 7.1 birde o var.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,100

Hyperx Cloud Alpha almanızı tavsiye ederim, oldukça başarılı.
Cloud Alpha - PS4, Xbox One, PC ve Çok Daha Fazlası için Oyun Kulaklığı | HyperX