Oyun Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

PG23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüfek istiyorum kardeşim tüfek..:)Bana bir oyun söyleyin içinde kar98k olsun,bana bir oyun söyleyin içinde springfield olsun,mosin nagant olsun m1 garant olsun.Tek istediğim şöyle call of duty 1 deki gibi eski bir tüfekle bir şeyleri vuracağım güzel bir FPS oyunu.2.dünya savaşı temalı falan olabilir(Büyük ihtimal öyle olacak.)Avcılık oyunu falan olabilir.tabi Battlefield CoD veya Sniper elite i biliyorum.
call_of_duty_wwii_6_20180817_1443783165.jpg

Tek istediğim işte bu..:):)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Raid World War 2
Tüfek isimlerini bilmiyorum. Ama hitler vs var. Onun karşısındayız oyunda.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Homefront
Medal Of Honor
Sniper Elite Serisi

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Tüfek istiyorum kardeşim tüfek..:)Bana bir oyun söyleyin içinde kar98k olsun,bana bir oyun söyleyin içinde springfield olsun,mosin nagant olsun m1 garant olsun.Tek istediğim şöyle call of duty 1 deki gibi eski bir tüfekle bir şeyleri vuracağım güzel bir FPS oyunu.2.dünya savaşı temalı falan olabilir(Büyük ihtimal öyle olacak.)Avcılık oyunu falan olabilir.tabi Battlefield CoD veya Sniper elite i biliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 63457
Tek istediğim işte bu..:):)
Heroes and generals’ı dene. Oyun bedava. Piyade olarak oynayanilirsin,gözcü olarak özel araçlar ve daha gelişmiş sniper dürbünü kullanabilirsin,tankçı olarak HE mermisi ile diğer piyadeleri havaya uçurup AP mermisi ile tankları yok edebilirsin veya pilot ile gökyüzüne hakim olabilirsin. bombaları ile piyadelere yardım edebilirsin.

Yalnız oyun grind türlü. Yani her şeyi hemen elde edemiyorsun.