Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Kenpachi

Profesör
Sadece 2 ırk var ve 4 jop var işte harita biraz büyük canavarlar var item çıkıyor kesiyorsun görevde var fakat görevde hem item veriyor hem xp veriyor yine canavar keserek level atlıyorsun iteme + basma olayı var bu şekilde
Hocam AION'u bi deneyin derim.

Kenpachi

Profesör
Hocam onu hiç sevmedimde
tera
raiderz
c9 üçünden hangisi iyi
Hocam ben 3'ünede aynı anda başladım C9'a devam ediyorum diğerlerini bıraktım açıkcası. Ticaret olayı C9'da çok daha ileri.Meslek felanda aynı şekilde.Tek sıkıntısı pvp yapmak istersen odalara girmen gerekiyor.Pve ise dungeon.Tera'nın class sistemi felan çok detaylı grafikleri daha güzel.Tamamen açık dünya.Raiderz bu ikisi arasında sönük kalıyor.

Bepob

Profesör
Hocam ben 3'ünede aynı anda başladım C9'a devam ediyorum diğerlerini bıraktım açıkcası. Ticaret olayı C9'da çok daha ileri.Meslek felanda aynı şekilde.Tek sıkıntısı pvp yapmak istersen odalara girmen gerekiyor.Pve ise dungeon.Tera'nın class sistemi felan çok detaylı grafikleri daha güzel.Tamamen açık dünya.Raiderz bu ikisi arasında sönük kalıyor.
yani ya tera ya c9 diyorsunuz ama benim istediğime göre tek c9 kalıyor tamamdır hocam sağ olun

Hocam C9'da iyi ticaret dönüyor.Meslek olayı zaten çok detaylı.Ev gibi olan guild evleri var.Malzemeleri combine vb. edip ihtiyacınız olan şeye dönüştürmek gibi hoş detayları var.Ticaret ve craft ağırlıklı bir oyun istiyorsanız C9 tavsiyemdir.Oyun 20 level üzerinde başlıyor.20 level yapmak rahat.Görevlerle ilerlerseniz 2 3 saat arası 20 level olmuş oluyorsunuz.
C9 bi ara girmiştim zindanlar dışında açık alan kasılma yoktu sanırım? bilmiyorum bi şans daha vereceğim şu an iniyor :) meslek sistemi ve ev olayı olması benim için çok büyük artılar :)

Kenpachi

Profesör
C9 bi ara girmiştim zindanlar dışında açık alan kasılma yoktu sanırım? bilmiyorum bi şans daha vereceğim şu an iniyor :) meslek sistemi ve ev olayı olması benim için çok büyük artılar :)
Tamamen zindan hocam.Ev olayıda guildere var birtek ama evler düzenlenebiliyor hatta ahşapçılık mı ne öyle bi meslek var.O meslek ile eve eşya craft edebiliyorsunuz.Oyunu indirirseniz eğer isterseniz beraber girebiliriz :)

yani ya tera ya c9 diyorsunuz ama benim istediğime göre tek c9 kalıyor tamamdır hocam sağ olun
Rica ederim hocam.Oyunu indirdiğiniz zaman isterseniz beraber girebiliriz :)

Bepob

Profesör
Kenpachi hocam şuan terayı indiriyorum ne çok boyutu varmış gerçi az kaldı da sırf grafikleri için indiriyorum.C9 da grafiklerini beğenmedim

Bu konuda onerim google play ile xp disi butun surumlerde ve mobilde android cihazlarda oynanan hatta hile olmayan turkun cok oldugu pvp icin ayri maplar ve bastan itibaren full meslege dayanan (rogue bicakci ve yayci istediginiz an olabildiginiz) online oyun arcane legends kesinlikle onerim

Tys23

Gakkoş
Beyler böyle until dawn gibi grafikleri olan pc için ona benzer hikayeli olan oyun önerir misiniz ?

Arkadaşlar oynamaktan zevk alacağım oyun önerirmisiniz. Daha çok multiplayer'da takılmayı seviyorum.
Şuan oynadığım oyunlar ;
COD BO2 Mp
COD MW3 Mp
Project Cars Mp
Cod B02 Zombi

Yeşil Okçu

Korsancı Mod.
Arkadaşlar oynamaktan zevk alacağım oyun önerirmisiniz. Daha çok multiplayer'da takılmayı seviyorum.
Şuan oynadığım oyunlar ;
COD BO2 Mp
COD MW3 Mp
Project Cars Mp
Cod B02 Zombi
Tom Clancy's Rainbow Six Siege ... Tungle programı ile mp oynanabiliyor ama orjinal alacaksanız bir şey diyemem ...

merhaba arkadaşlar ben kendi bilgisayarıma göre oyunlar arıyorum forum açmayıda bilmiyorum bana önerebilirmisiniz
sistem özelliklerim
ram=2gb
ekran kartı=256mb
@1.50 ghz

oynadığım oyunlar
gta 3
gta vice ctiy
max payne 1
max payne 2
counter-strike
minecraft

lütfen sizde birşeyler önerin