Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
x1550 'lerde sorun çıktığını daha öncede duymuştum driver'la düzeliyor işletim sistemini söyle driver'a bakalım

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işletim sistemim vista 32 bit

---------- saat 13:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:31 eklenmişti ----------

HOBAREYYYY sorunu düzelttim başka bir yerden güncelledim ve sorun düzeldi.çok teşşekkür ederim arkadaşlar size

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
The Saboteur dün başladım gayet güzel bir oyun nazilere tuzaklar falan kuruyoruz istersekte mafya'daki gibi eski arabalarla sehir turu atabiliyoruz veya Asssasin's Creed'teki gibi evlere tırmanabiliyoruz.

Buda inceleme videosu

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4577/t_saboteur_vr_80ze_gt.flv[/SDNTV]

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar eskilerde bi oyun vardı heralde 98 yapımı gıbı bısı olması lazım demosunu dergıden alıp ındırmıstım ama hatırlamıyorum ne dergıyı ne oyunun adını oyunun ıcınde bulunanlar

yukseklerde kurulu bı sehır sehırın sakınlerı cuceler/elfler/troller (hangısı tam hatırlamıyorum) kırmızı bı ejderımız seksı bı hatunumuz var kılıçlı ejderden ındıgı zaman kılıçla dalıyo ejdere bındıgı zaman ates puskurtturuyo ejderımız ucabılıyo fln

bunun ne oldugunu bılen varsa acıl paylasabılırmı?
ayrıca bı oyun daha var ama tam ayrıntılarını bılmıyorum

uzay dayız gıbı bı savas arabamız var mekanda tanklar fln toplar var ates edıyo kırmızı bı kontrol dugmesı var ona ates ettıgımızde bozuluyolar kapaklı mekanlar var ates edıldıgınde acılıyo ozel bolmeler fln ama bu olay yuksek teknolojılı bı makıneyle yapılıyo uzayımsı gıbı :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar eskilerde bi oyun vardı heralde 98 yapımı gıbı bısı olması lazım demosunu dergıden alıp ındırmıstım ama hatırlamıyorum ne dergıyı ne oyunun adını oyunun ıcınde bulunanlar

yukseklerde kurulu bı sehır sehırın sakınlerı cuceler/elfler/troller (hangısı tam hatırlamıyorum) kırmızı bı ejderımız seksı bı hatunumuz var kılıçlı ejderden ındıgı zaman kılıçla dalıyo ejdere bındıgı zaman ates puskurtturuyo ejderımız ucabılıyo fln

bunun ne oldugunu bılen varsa acıl paylasabılırmı?
ayrıca bı oyun daha var ama tam ayrıntılarını bılmıyorum

uzay dayız gıbı bı savas arabamız var mekanda tanklar fln toplar var ates edıyo kırmızı bı kontrol dugmesı var ona ates ettıgımızde bozuluyolar kapaklı mekanlar var ates edıldıgınde acılıyo ozel bolmeler fln ama bu olay yuksek teknolojılı bı makıneyle yapılıyo uzayımsı gıbı :D

Konuları birleştirdim

Yaklaşık 98 hatta daha önceden beri oyun oynuyorum ama çıkaramadım oyunu

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
The Saboteur dün başladım gayet güzel bir oyun nazilere tuzaklar falan kuruyoruz istersekte mafya'daki gibi eski arabalarla sehir turu atabiliyoruz veya Asssasin's Creed'teki gibi evlere tırmanabiliyoruz.

Buda inceleme videosu

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4577/t_saboteur_vr_80ze_gt.flv[/SDNTV]

değişik bir oyunmuş sevdim :) Nisandan sonra kısmetse yüklerim...

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Konuları birleştirdim

Yaklaşık 98 hatta daha önceden beri oyun oynuyorum ama çıkaramadım oyunu

neyse saol bende cıkaramıyorum yaklasık bı 5-6 senedır :D kucuktuk tabı o zmnlar oyun dıye oynuyoduk ne oynadıgımızı bılmeden :D ama harbı guzel bı oyundu :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
zoki kesinlikle başla ben baya bir ilerledim gittikçede dahada güzelleşiyor oyun :)

Büyük ihtimal biliyorumdur Vendetta_ aklıma gelirse yazarım

Tavsiye ;

Hala oynamayan varsa Bionic Commando'ya hemen başlasın müthiş bir oyundu.

http://www.youtube.com/watch?v=Wk8AwlSScD0&feature=related

Tadına varamadan bitmişti en kısa zamanda tekrar oynayacağım:)

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
zoki kesinlikle başla ben baya bir ilerledim gittikçede dahada güzelleşiyor oyun :)

Büyük ihtimal biliyorumdur Vendetta_ aklıma gelirse yazarım

Tavsiye ;

Hala oynamayan varsa Bionic Commando'ya hemen başlasın müthiş bir oyundu.

http://www.youtube.com/watch?v=Wk8AwlSScD0&feature=related

Tadına varamadan bitmişti en kısa zamanda tekrar oynayacağım:)
Tmm dır saolasın
bionic hakkındakı yorumunda bazı funların yaptıgı aptalca vıdeolar nedenıyle bu oyundan nefret edıyorum a creed ı bıtırınce ac 2 nın traılerlarını bulmaya calısmısmıstım uzun ugraslar sonucunda hah tedım tmm buldum 5 dk boyunca bu adamın ordan oraya atlayıs vıdeosunu ızledım ve celıskıye dustum yenı ac2 gercek dunyadamı gecıyor fln? cunku 1. sonunda adam gercek dunyada kalmıs gerceklıgı ogrenmeye yaklasmıstı yaklasık 1-2 saat de vıdeounun gecerlılıgını arastırdım ubının sıtesınde fln dolastım ve daha cıkmamıs oldugunu ogrendım yattıgımda saat 4 e gelıyodu :hammer::hammer::hammer:

---------- saat 19:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:43 eklenmişti ----------

ayrıca anlıyamadıgım ubısoft gıbı bı fırma butun oyunlarını lısteleyebılıyoken (nerdeyse butun bellı bı yıl sınırı var heralde)microsoft nıye arsıvleyemıyo? arsıvlıyoda ben mı bulamıyorum :S sadece satısta olan vıdeo oyunlarının arsıvını gorebılıyorum kı age of 1 o lıstede yer alırken midtown madness 2 o arsıvde olmaması garıbıme kacmıstı :S

anti-soad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu yazın başında FarCry2'yi yüklemiştim.Sonra nerden esti aklıma bilmiyorum oyunu sildim.Şimdi bir daha yükledim ama oyun serial,unlock code filan istiyor.Oyuna tıkladığımda açılıyor sonrada Far Cry2 çalışmayı durdurdu yazıyor. sizce neden olabilir.lütfen yardım edin:helpsmilie:

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
ya ben kopek sevmelı bakmalı kopek ıcın oyuncaklar fln alınabılınen bı oyun arıyorum pet socıety gıbı ama single olucak bılen var mı?

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
bence yanılıyorsun şu anda en iyi grafiklere sahip online oyun Silkroad Online...Lineage 2 nin de trailerini filan izledim ve bence o kadar başarılı olamamışlar...ben de resim bölümünde okuyorum ve yani hiç beğenmedim...kaleye top atıyorlar top düz gidiyor dik düşüyor....insan anatomilerine hiçte dikkat etmemişler...yani ben bunları Silkroad la karşılaştırıp söylüyorum..yoksa oyun kendi çapında başarılı...

arkadaşlar ben geçen sene Project Snowblind diye bir pyun oynamıştım fakat oyunu bir daha bulamadım..oyun çok süper bir oyun bulan olursa oynamasını tavsiye ederim..2050 yılında Hong Kong u teröristler basıyor.. aralrında robotlarda var aşırı zevkli ve gerilim bulunan bir oyun..
Online Oyun konusunda en iyi grafik World of Warcaft

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
hadi bana bı oyun onerın :D:D kendım ıcın degıl aılem ve sevenlerım ıcın ıstıyorum bu oyunu :p

oynanısı kolay olsun
2 kısı oynayabılsın (bırı klavye dıgerı mouse)
Chicken invaders gibi olsun
oynanışı zevkli olsun
sonlara dogru zorlassın ınsanı sınır etsın :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ninja Blade

01838338-photo-ninja-blade.jpg

Ninja oyunlarını sevenlere tavsiyemdir , 3 farklı kılıcınız var ve oynadıkca kazandığınız orblarla level atlatıyosunuz , Onismuha ve Devil May Cry tarzı oyunları sevenler kesinlikle oynasın.

http://www.youtube.com/watch?v=cX9wCSmVpXw

sibelfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Guild Wars tavsiye edebileceğim çok güzel online bir oyun. Yakında ikincisi çıkacak.

mustafagürcemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Crysın de TAkıldım Hava Boşlugundanurtardım Oradan İlerleyip Biraz İleride Uzaylılarla Savaştım Ve Çok Büyük Bİr Uzaylı Çıktı Bir Türlü Ölüdüremedim Acaba Bilgisi Olanlar Yardımcı Olabilirlermi....İsterseniz Özelden mustafa.bjk.03@hotmail.com
ekleyin isterseniz buraya yazın şimdiden çok sagolun....

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ben bilgisayar da olann her oyunu bitirdim ve bunlar dışında bulabileceğim güzel oyunlar önerirseniz çooook sevinirim çünkü bütün oyunlar bittiği için canım oynamak istemiyor.
BİTİRDİĞİM OYUNLAR:
Assassins creed
Call of duty 4-5
MODERN WARFARE 2
Crysis-Crysis WARHEAD
Far cry 1-2
Fifa 2010
pes 2010
GTA 4
nfs carbon-shift
Prince of persia 1-2-3-4
PROTOTYPE (EN ÇOK ZEVK ALDIĞIM OYUNLAR ARASINDA)
Stalker call of pripyat: (bitmedi ama daha başındayım ama oyundan bişey anlamadım)

X-Men Origins Wolverine: Oyungezerin deyişi ile bu zamana kadar yapılmış en iyi film oyunu ve en iyi aksiyon oyunları arasında oynamayanlara tavsiye ederim.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Metro-2033.jpg

Oyun adı : Metro 2033
Yayın Tarihi : Mart/2010
Tür : Korku/Aksiyon
Bakış açısı : First Person Shooter (FPS)
Grafik Kalitesi : Yüksek
Ses Kalitesi : Yüksek

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Keşke sevdiğin oyun türlerini söyleseydin ona göre tavsiyede bulunurduk en azından.

Bioshock 2'yi oynamanı şiddetle tavsiye ederim. Prince of Persia'yı sevdiğine göre Devil May Cry 4'ü mutlaka beğeneceksindir. Öte yandan Bad Company 2 yine harika bir oyun. Son olarak da Assassin's Creed 2'yi öneriyorum.