Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Arkadaşlar oyun bölümündeki kirliliği önlemek için bu bölümü açtım

• Oyun tavsiyelerini

• Beğenmediğiniz oyunları

• Oyunu oynadıktan sonraki ilk izlenimlerinizi

• Geçemediğiniz yerleri vb ..

Bu bölümde paylaşabilir veya sorabilirsiniz.

Rapchy ilk 3 madde birbiriyle alakalı...ama son maddenin bu başlıkta yer alması uygun mu acaba..,,

En son hangi oyunu oynadın...gibi bir başlık olmuş güzel de olmuş..sinema bölümündeki gibi yani..

Ancak oyun hakkındaki çözüm önerileri geçemediğimiz yerleri bu genel başlıktan çıkarsak?

Hem konunun ahengini bozar hem de sorunların çöüzümü hızlı olmaz.Çünki yeni bir konun açmak mümkün olmayacak bu şekilde..

Naçizane fikrimi beyan ettim efenim:)

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Zorhak söyle bir durum var örneğin yeni çıkan Wolfenstein oyunu ile ilgili 3-4 tane yeni konu var hepsi bölüm geçememe ile ilgili buda bölümde kirlilik yaratıyor bunu önlemek için açıldı başlık yani bir bölüm geçemediğinde burdan sorulacak bilen kişilerde cevap vermeye çalışıcak sabitledim zaten sürekli güncel olacak

İlk maddede oynadıgın ve beğendiğin oyunları burdan yazıcaksın

Mesela ben en son Batman'i kurdum çok hoşuma gitti rpg oyun oynayanlara bunu tavsiye ediyorum

İkinci madde beğenmediğim bir oyun çıktı oda Red Faction Guerilla neden beğenmedim bu oyunu balyozla apartman falan yıkıyosun iyi hoş ama görevleri gidip kendin seçmen gerekiyor GTA gibi buda benim hoşuma gitmiyor

Bu görüşler için sürekli konu açılacağına bu sabit başlıkta toplamak daha mantıklı ve düzenli olur diye düşündüm

area 51 oyunuyorum.Tavsiye ederim düşük sistemler de de çalışır.Çok güzel bir oyun

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Güzel oyundu dediğin gibi düşük sistemlerde yüksek grafiklerle oynanabilir ama bana biraz kısa soluklu geldi hemen bitmişti

Pes 2010 demo oynadım tam sürümü sabırsızlıla bekliyorumm..Bu kadar olur yanii..Herşey gerçekçi.

Gol atmanın belirli bir yolu yok ..takım oyunu oynamak zorundasın..

Tek eksiği ataklarda seyirciden güzel bir uğultu duyamıyorum.Fifa 2010 da ise bu durum daha iyi..

AliA

Guru
Onursal Üye
Rapchy seninle bir liste yapıp şu forum oyunları işine el atalım.

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Evet Ordada aynı şeyi farklı şekilde soran bi sürü konu var orayada el atmak gerek

Arkadaşlar biraz konu dışı olsada sormak istediğim bir konu var. İnternette araştırmama rağmen FİFA MANAGER 2010'un çıkış tarihini bulamadım. Daha önce 2 Ekim olarak açıklanmıştı ama sitesinde herhangi bir bilgi yok.

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Ekimin sonlarına doğru çıkacak diye biliyorum 30 Ekim olabilir.

Rapchy cevap için teşekkürler. 30 ekim Football Manager 2010 çıkış tarihi sanırım Fifa da o tarihlerde çıkacak.

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Bu ay içinde çıkacagı kesinde tarih kesin değil UA :)

bence bu oyun piyasadaki en iyi web tabanli oyun

bu nu zaten goreceksiniz

Version Beta 1.3.5 5 ekim 2009

pokemoncraft

Lineage 2, muhteşem bir online oyun, grafik konusunda bi'çok online oyun L2 ile boy ölçüşemez gerçekten, zevklide..

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
En son NBA 2k10'u oynadım tam bi hayal kırıklığına uğradım 2k9 çok çok daha güzel

Lineage 2, muhteşem bir online oyun, grafik konusunda bi'çok online oyun L2 ile boy ölçüşemez gerçekten, zevklide..
bence yanılıyorsun şu anda en iyi grafiklere sahip online oyun Silkroad Online...Lineage 2 nin de trailerini filan izledim ve bence o kadar başarılı olamamışlar...ben de resim bölümünde okuyorum ve yani hiç beğenmedim...kaleye top atıyorlar top düz gidiyor dik düşüyor....insan anatomilerine hiçte dikkat etmemişler...yani ben bunları Silkroad la karşılaştırıp söylüyorum..yoksa oyun kendi çapında başarılı...

arkadaşlar ben geçen sene Project Snowblind diye bir pyun oynamıştım fakat oyunu bir daha bulamadım..oyun çok süper bir oyun bulan olursa oynamasını tavsiye ederim..2050 yılında Hong Kong u teröristler basıyor.. aralrında robotlarda var aşırı zevkli ve gerilim bulunan bir oyun..

ben modern warfare 2'yi alıdm yükledim sistemim oyun için yeterli oyun açılıyor ama yazıları okumak imkansız,yazılar muazzam derecede kötü.ne yapabiirim lütfen yardım.bu yüzden daha eğitim turunun başını bile geçemedim.ekranda bişeyler yazıyor muhtemelen bir tuşa basmamı söylüyor ama okunmuyor.lütfen bi yardım edin.