Oyun önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Ertugrul.v2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2 kişiyiz ve Pubg lol cs-go oynamaktan sıkıldık . Eğlenceli ve uzun vade oynanabilicek oyun arıyoruz bu tarz olmak zorunda değil ama önerilerinizi bekliyorum oyunu çok kısa 1 cümle yada birkaç kelime ile anlatırsanız sevinirim . :)Şimdiden Teşekkürler:)

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Warframe oyun uzayda geçiyor gezegenler arasında pve şekinde görevler yaparak oyunda ilerliyorsun çok fazla fonksiyonu olan bir oyun ilk başta çok karışık gelir ama alışınca dahada zevk verir.

Fêssy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Ben The Forest oyununu çok beğeniyorum.
The Forest ; Hâlende geliştirilmekte olan hayatta kalma ve korku türünde bir oyun.
Oyun Hikayesi ; Uçak kazasından sağ kalıp ıssız bir adaya düşüyoruz ve olaylar gelişiyor..
Grafikleri aşırı derecede mükemmel.

Sıkılmayacağınızı düşünüyorum.
Bakmak isterseniz diye linki bırakıyorum.

Ertugrul.v2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler Warframe e başladık .

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu konuda cahil biri olarak bir şeyler sorabilr miyim? Bu oyunları indirmek için ücret ödeniyor mu yoksa oyun içinde kendiniz mi ücret ödeyip ödemeyi seçiyorsunuz? Bilgisayara oyun yüklemeyeli uzun zaman oldu da bizim zamanımızda cdler vardı ordan yüklerdik veya takıp oynardık ama şimdi ki online oyunlardan bombom biliyorum mesela onu yüklemenize gerek yok siteden girip oynayabiliyorsunuz ama bu tarz grafikli oyunlara tahmini ne kadar ödeniyor :)

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Her oyun paralı değildir ve oyunlar artık dijital olarak satılmaya başladı bu sistemin abiside şuan Steam çoğu oyun bu platformda satışa çıkıyor. Tabi bunun yanı sıra oyunlar hala kutu ilede satılıyor ancak bunlar genelde pek avantajlı olmadığından tercih edilmezler.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Yarış oyunları seviyorsanız The Crew 1'i öneririm. NFS Underground 2 tarzı ama daha kapsamlısı. Grafikleri çok iyi, online bağlanılabiliyor. Online moddayken hem hikaye olarak yarışlara katılıyorsun tabi ki arkadaşınla, hem de diğer oyuncularla kapışabiliyorsun. Başta da dediğim gibi Underground 2 tarzı bir çok modifiye seçeneği var.

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Portal 2 iki kişi ile çok zevkli oluyor ,eskimeyen lezzet.

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Konu hortlamışken hazır yazayım :)

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer & American Truck Simulator Multiplayer öneririm.

Son mesajlar