Oyun Kanalı Mı ? Eğitim Kanalımı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Oyun Kanalı Mı ? Eğitim Kanalımı ?

• Oyun Kanalı

Kullanılan: 3 33.3%
  • Bilgisayar Eğitim Kanalı

Kullanılan: 6 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    9

onur00610

Asistan
arkadaşlar ben kanal açmak istiyorum ve iki seçenek arasında kaldım oyun kanalı mı açsam yoksa bilgisayar ile ilgili eğitimlerin verildiği bir kanalımı ?

Lütfen ankete katılın ve yorum yapın

uydu3405

Doçent
Bence bilgisayarda neler yapılabilinir sorun nasıl giderilir bunlar daha revaçta oyunu belli bir kitle oynarken bu gibi sorunları herkes halletmek için yol arıyor .

Speedster

Profesör
İpini koparan oyun kanalı açtığı için aralarında yükselmen sıkıntı olur. Bence kaliteli bir eğitim kanalaı açarsan daha iyi yükselebilirsin.

kadirirdem

Dekan
arkadaşlar ben kanal açmak istiyorum ve iki seçenek arasında kaldım oyun kanalı mı açsam yoksa bilgisayar ile ilgili eğitimlerin verildiği bir kanalımı ?

Lütfen ankete katılın ve yorum yapın
ben oyumu oyun olarak verdim fakat bu sana kalmış hangisinde talep çoksa ona yönelebilirsin....

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Eğitim kanalı diyenlere sorum, youtube video'sunu bırakın en son ne zaman merak ettiğiniz bir şeyi google'da arattınız ? :D Bizim milletimiz okumak, öğrenmek, faydalı şeyler görmek istemiyor abi ! Sadece türk insanı değil, bütün dünyaki insanlar. Oyun kanalı daha iyi tutacaktır. Eğitim kanalında eğitim kanallarının arasında tutarsın ama yine oyun kanalına göre tutmazsın. Komik içerik ürettiğin sürece izleyici bulursun, merak etme :D

isyankar42

Profesör
Bazılarını söyliyeyim web sitesi hakkında bilgiler program bilgisine sahibim bilgisayarların teknik ve programsal sorunları ve çözümleri zaten öğrenim gördüğüm dal bilgisayar teknik servis dalı
Oyun herzaman daha çok takipçi kazandırır ama teknik serviste çalışıyorsan çok büyük artın var demektir karar sana kalmış

Not:kanal adını belirlediğinde söykersen takip ederiz

Yusuf Haktan

Üyecik
Youtube da oyun videosu ceken cok fazla kanal var o yuzden oyun sektorunde pasta buyuk ama size kucuk bir dilim gelecektir.Suan youtube da en cok cocuk ve bebeklerle ilgili kanallar iyi bir izlemeye kavustu;)

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye
Eğer kaliteli oyunlar oynayacaksanız(bu oyunlardan kastım GTA5 ve Minecraft) ve yeterli düzeyde ekipmanlarınız varsa bence oyun kanalı açın.Birkaç ay gerekirse bir yıl çabalayıp uğraşırsınız.Ama sonunda da iyi bir yere ulaşabilirisiniz.Bu arada hemen binlerce abone ve binlerce yüzbinlerce izlenme sayısı alamayabilirsiniz.Yani kısacası zaman ve çabalamanız gerek.

onur00610

Asistan
Eğer kaliteli oyunlar oynayacaksanız(bu oyunlardan kastım GTA5 ve Minecraft) ve yeterli düzeyde ekipmanlarınız varsa bence oyun kanalı açın.Birkaç ay gerekirse bir yıl çabalayıp uğraşırsınız.Ama sonunda da iyi bir yere ulaşabilirisiniz.Bu arada hemen binlerce abone ve binlerce yüzbinlerce izlenme sayısı alamayabilirsiniz.Yani kısacası zaman ve çabalamanız gerek.
Teşekkürler

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye
Yine de iyi düşünün.Dediğim gibi bu iş hemen olmaz.Zaman ve çaba gerek.Bir de severek yapacaksanız yapın.Sevmeden yaparsanız belli bir yerden sonra sıkılıp yeni ve farklı türde videolar atmayabilirsiniz.

stat counter