Oyun açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Sorunum şu laptobumun çift ekran kartı var dahili ve harici olarak. Bir tanesi Amd Radeon r5 330 diğeriyse işlemciyle paylaşımlı olarak çalışıyor. Eskiden hiç sıkıntı yoktu gta 4 the forest gibi yüksek grafikli oyunlar oynuyordum minecraft ta 250 fps filan aloyordum. Format attıktan sonra windows otomatik olarak tüm sürücüleri güncelledi ve tekrar oyunları yükledim ama siyah ekran verip açmadı yada açıp 10 sn sonra ekranda çizgiler oluştu bir türlü çözüm bulamıyorum. Sürücüleri kaldırıp manual olarak kurdum olmadı sonra driver pack ile otomatik kurulum yaptım yine olmadı en az 3 kere format attım ama çözemedim.
Sistemim:
Amd A6 6310 işlemci
Amd Radeon r5 330 ekran kartı 1 gb
4 gb ram
1.8 ghz +turbo 2.4 ghz işlemci hızı
Marka Hp

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Windows 7 üzerine çıkma o cihazda.
Birde Windows 7 kurup sürücüleri el ile güncellersen daha iyi sonuç alabilirsin.

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Windows 7 üzerine çıkma o cihazda.
Birde Windows 7 kurup sürücüleri el ile güncellersen daha iyi sonuç alabilirsin.
Ben win 10 olarak aldım bilgisayarı ama yinede denerim kaybedecek bişeyim yok çünkü ama büyük ihtimal ondan olmaması gerekiyor

KarinGoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Temiz bir windows 10 kurulumdan sonra doğru driver güncellemeleriyle sorununu düzeltebilirsin. HP 'nin kendi sitesinden driverları indir kur sorunun düzelecektir.

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Nasıl kurdun sistemi?
Sıfırladın mı yoksa Temiz mi kurdum?
İlk kurulumu teknosa görevlileri yaptı 1 saat sonra gel al dediler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Temiz bir windows 10 kurulumdan sonra doğru driver güncellemeleriyle sorununu düzeltebilirsin. HP 'nin kendi sitesinden driverları indir kur sorunun düzelecektir.
Format atıp mı kurayım yoksa driverları kaldırıp mı? Ve harici ekran kartının driveri var ama işlemciye bağlı olanınkini bulamıyorum. Zaten format atınca otomatik kuruyor windows sürücüleri

Son düzenleme:

KarinGoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
İlk kurulumu teknosa görevlileri yaptı 1 saat sonra gel al dediler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Format atıp mı kurayım yoksa driverları kaldırıp mı? Ve harici ekran kartının driveri var ama işlemciye bağlı olanınkini bulamıyorum. Zaten format atınca otomatik kuruyor windows sürücüleri

Temiz bir kurulum yap ondan sonra otomatik kurulsun sıkıntı yok. Sonrasında doğru sürücüler yüklendiğinde senin yüklediklerin aktif olacaktır.

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Temiz bir kurulum yap ondan sonra otomatik kurulsun sıkıntı yok. Sonrasında doğru sürücüler yüklendiğinde senin yüklediklerin aktif olacaktır.
Peki şimdi Amd Radeon r5 330 sürücüsünü buldum peki diğeri nasıl olacak?

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Son düzenleme: