Otomatik dosya ismi değiştirme programı arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

hace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir listedeki TC numaralarını sırasıyla seçtiğim fotoğraflara isim olarak otomatik veren program arıyorum.
*Seçtiğim fotoğraflara, elimdeki bir TC numarası listesini sırasıyla otomatik olarak vermek istiyorum. Bunu yapacak bir program var mı acaba?

Bir excel tablosundaki öğrenci isimlerinin ya da tc numaralarının, bir klasör içindeki ya da seçtiğim fotoğraflara sırasıyla isim olarak verilmesini sağlayabilecek bir program arıyorum.

hace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Advanced Renamer isimli program ile sorunu çözdüm. İsimlendirme yöntemi olarak "liste" yi seçtim, bir txt (5A.txt) belgesine satır satır sırayla TC noları girdim. Liste Yükle den 5a.txt yi seçtim. bu tc lerin isim olarak girileceği fotoğrafların olduğu klasörü Yeniden İsimlendirilecek dosyalar "(A) Ekle" den seçtim. Son olarak "Start batch" diyerek işlemi tamamladım. Teşekkürler AmbaSSadoR

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Advanced Renamer isimli program ile sorunu çözdüm. İsimlendirme yöntemi olarak "liste" yi seçtim, bir txt (5A.txt) belgesine satır satır sırayla TC noları girdim. Liste Yükle den 5a.txt yi seçtim. bu tc lerin isim olarak girileceği fotoğrafların olduğu klasörü Yeniden İsimlendirilecek dosyalar "(A) Ekle" den seçtim. Son olarak "Start batch" diyerek işlemi tamamladım. Teşekkürler AmbaSSadoR
Çözümü paylaştığınız için teşekkürler benimde geçenlerde yaşadığım bir sorundu bende uzun bi liste olmadığı için kendim hallettim manuel olarak

Son mesajlar