Otobüs Bileti İndirim Ve Kampanyaları [Ana Konu]

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar mağlum çoğumuz hava yolu yerine belli nedenlerle otobüs tercih ediyoruz bu konu altında bildiğimiz kampanyaları ve indirimleri lütfen paylaşalım.

İlk paylaşım benden gelsin :

Woops'tan Avea seyahat kampanyasi :
21f0a666ef7d4765ea48f4a75adb5993.jpg

Detaylar burada : Woops’tan Avea Seyahat Kampanyası

Geçerlilik tarihi : 7-30 Eylül Arası

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
güzel konu okullarında açılma zamanı geliyor özellikle üniversite öğrencileri için faydalı olur :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
güzel konu okullarında açılma zamanı geliyor özellikle üniversite öğrencileri için faydalı olur :)
Okullar baslayacak ya fırsatçı firmalar bütün kampanyaları 30 Agustosta bitirmis. Artik 60 liraya ist'a gideceğiz mecbur

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Okullar baslayacak ya fırsatçı firmalar bütün kampanyaları 30 Agustosta bitirmis. Artik 60 liraya ist'a gideceğiz mecbur

okuldan ziyade bayram ayağına iyi geçirmeye başladılar. Allah'tan istanbuldan kocaeliye belediye otobüsü var. 1 saat daha uzun sürüyor ama 3,85 liraya gidiyorum.

udmexper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben google dan aratıyorum obilet biletall gibi siteler cıkıyor. Ordan ucuz bilet veren firmalar var telefonlarını bulup arıyorum rezervasyon yaptırıyorum. Geçen istanbuldan ankaraya 30 tl ye gittim :D. Otobuste iyiydi temizdi yanı sıkıntı yok. Belli standartı yakalamış herkes 60-70 tl verip tanınmış firmayla gitmeye gerek yok

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Biletini al MasterPass ile, 2. biletin MasterCard'dan hediye!

8wfNtEw.jpg

Biletini al MasterPass ile, 2. biletin MasterCard'dan hediye!

Yolkart üyeleri www.kamilkoc.com.tr'den biletlerini MasterPass ile alıyor, 2. biletlerini MasterCard hediye ediyor!.

Yolkart'ınız yoksa üye olmak için hemen tıkla!

Kampanya Katılım Koşulları:
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Kamil Koç | Otobüs Bileti (masaüstü web sitesinden) kampanya dönemi içeresinde MasterPass ödeme sistemini kullanarak en az bir bilet satın alınması gerekmektedir.
  • Kampanya sadece kamilkoc.com.tr’de MasterPass ile yapılan satın alımlarında geçerlidir. Mobil web siteleri ve uygulamalar kampanya dışındadır.
  • Kampanya kapsamında biletlerin 01-08 Aralık 2015 tarihleri arasında satın alınması gerekmektedir. Bu tarihler dışında satın alınan biletler kampanya dışıdır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye bilet 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılamayan biletler geçerliliğini yitirir.
  • Kampanyadan, bilet satın alma işlemini MasterPass ile yapan Yolkart üyeleri faydalanabilir.
  • Her Yolkart üyesi kampanyadan en fazla iki defa faydalanabilir.
  • Kampanya aynı dönemde yapılan ikinci bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Hediye bilet her otobüste %10 koltuk kapasitesi ile sınırlıdır. Ücretsiz hediye bilet alımı için kampanyalı koltuk seçimi yapılmalıdır. Kampanyalı koltuk numaraları 10, 20, 30 ve 40 nolu koltuklardır.
  • Hediye bilet kampanyasından faydalanabilmek için MasterPass ile bilet alımı gerçekleştirildikten sonra, bilet alan yolcunun telefonuna SMS ile promosyon kodu gönderilir.
  • Hediye bilet için gönderilen promosyon kodunun geçerli olması için ilk seyahatin gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Promosyon kodu ilk seyahat gerçekleştikten sonra aktif hale gelir.
  • Normal bilet bedeliyle satın alınan bilet iptal edildiğinde promosyon kodu geçerliliğini yitirir
  • Hediye bilet yolcuya 1,5 TL bedelle fatura edilir.
  • Hediye biletin satın alınması için promosyon kodunun www.kamilkoc.com.tr’de ilgili alana girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında hediye alınan bilet tutarının bedeli, ücreti ödenerek satın alınan bilet bedelinin üstünde olamaz.
  • SMS promosyon kodu, ilk seyahat için alınan bilet iptali durumunda geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya 4.300 biletle sınırlıdır.

Kampanyadan faydalanmak ve otobüs biletinizi hemen almak için tıklayın!

https://www.kamilkoc.com.tr/biletsatinal

Kamil Koç otobüs biletini al MasterPass ile , 2. biletin MasterCard'dan hediye!

djhaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ulusoyda vodafonr kamu tarifeletinde %50 indirim var. Az kalmış ama işine yarayan olabilir.

Ekli dosyalar

• IMG_20160215_141800.jpg
    IMG_20160215_141800.jpg
    72.2 KB · Görüntüleme: 1

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
obilette bu aksam rastladığım bir kampanya oldu. soğan halkasını seven biri olarak kampanyaya patates yerine soğan halkası konmasına sevindim

n4tcpc.jpg

baya güzel olmus ve uygulamasını da kullanıyorum baya firma var. üyelik ile de birkaç kez bedava bilet aldım :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
obilette bu aksam rastladığım bir kampanya oldu. soğan halkasını seven biri olarak kampanyaya patates yerine soğan halkası konmasına sevindim

n4tcpc.jpg

baya güzel olmus ve uygulamasını da kullanıyorum baya firma var. üyelik ile de birkaç kez bedava bilet aldım :D
Kac bilete bedava bilet denk geliyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Okul sezonu başlıyor. Firsatlarla başlayalım.
FIRSAT 1
Aerobilet uygulamasi ile 15 TL indirim

b0259764fb8488fb5ccc16057c999468.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
FIRSAT 2
BKM express ile Kamilkoc da 40 tlye 5 tl indirim

a402e3ca6d3855b66a0353a81eaf2a95.jpg

Bizi takibe devam edinn :) [emoji106]

TaTangaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Kamil Koç otobüs biletlerinizi %40 indirimli olarak alabilirim. Bazen diğer firmalarda da indirim sağlayabiliyorum. Gideceğimiz güzergahı ve tarihi belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

anilkayaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şehirlerarası otobüs biletleriniz indirimli olarak hızlı bir şekilde kesilir. (KamilKoç)

? Ödeme bilgileri tarafıma aittir.

Son düzenleyen moderatör: