ORTOPEDİ DOKTORU YOK MU DOKTOR şu sürünmeme bir çare bulun lütfen .

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Kurban Bayramı'nın 4. Günü elimin ürüne tüm ağırlığı ile düştüm. Sağ elinin orta parmağı ciddi şekilde şişti.
Aynı günün akşamı acile gittim ve röntgen çekildi ve bana doku zedelenmesi dendi .
Dondurma çubuğuna benzeyen tahta Atel ve sargı bezi yardımı ile orta parmağım ve işaret parmağım birbirine tutturuldu.
Bekledim bekledim olmadı inmedi 15. Güne ortopedi doktoruna randevu aldım. Gittim yerlere batasica doktor bırakın elime bakmayı 15 gün önce çekilmiş röntgene bakıp bir şey yok dedi üç tane trixol mu ne öyle bir krem yazdı gönderdi. Aynı gün yaşlı komşulara gösterdiğimde direk çıkık dediler. Aynı gün acaba elime napacak diye umutsuz ve korkulu bir şekilde çıkıkçıya gittim elime vakti gördüğü gibi çıkık dedi kremi sürdü taktı yemin ediyorum tık diye ses geldi takılma hissini de yaşadım
Sonra doktor krem verdi mi falan safhaları onu sur deri ve ben 2 gün sonra üniversite için yeni şehrime geldim. İnmiyor inmiyor hsdencr inmiyor derken 15 gün geçti . Dedim olmayacak doktorlar desen bir şey yok diyor. Tekrar gittim ilk takfiginds bunu geç getirmişsiniz alışkanlık yapar demişti tekrar çıkmış tekrar taktırdık. Ondan sonraki gün dedim bir şey var gittik tekrar ve vakti tekrar çıkmış tekrar taktı. Ve bana voltaren ve hirrouid kremlerini sürmemi söyledi. Bu olayın üzerinden 7 gün geçti ve benim parmak sanırım tekrar yamuluyor hatta hafif bükülüyor gibi ve şişlik inmedi hafif bir şeyler oldu mu olmadı mı içinde toplanan pıhtı parçalanıyor mu kestiremiyorum ama işte Çarşamba gününe özele randevu aldım ve bana büyük ihtimal 120 TL kitleyecekler ve büyük ihtimal. Oradan da bir şey çıkmayacak tekrar devlete gideyim diyorum hem Sakarya hem Kütahya'da 15 gün boyunca ortopediye randevu yokmuş.
Bana yardımcı olun bir türlü işin içinden çıkamadım çıldıracağım artık.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Özelde hallederler büyük ihtimal ne sorunun varsa buraya yazıp dökdüğün gibi anlat çekinme ne kadar tutarsa tutsun sağlıktan önemlimi

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
20171014_191153.jpg
Parmağım şuan şu şekilde

chnmjdr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyfendi sonuç ne oldu? İyileştiniz mi?

Son mesajlar