Ortalamamın 45 olması için

Bu konuyu okuyanlar

firatpvp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birşey sorcam herkes teşekkür için 45 altında not olmaması gerek diyor amabenim 6. sınıfta 30 umda vardı ama teşekkür aldım 7.sınıfta 1. dönem düz geçtim bütün arkadaşlarım takdir aldı baya kötü oldum annem gilde çok kötü kızdı eğer 2.dönem düz geçersem iyi şeyler olmayacak derslerşm 60 60 92 70 fln gidio ama sosyal hiç anlamadığımdan dolayı sınavdan 15 almışım en düşük not benimki aslında salladım amabu kadarda düşük beklemiodum sizce sosyal yüzünden düz geçermiyim 45 altı not alıncada geçiliyoben 6 da almıştım türkçede fln sıkıntı yok sınav 60 sözlü notuda 75 85 fln olur yardım edin daha türkçe 2 sınav olmadık sosyal yüzünden düz geçermiyim çok önemli matematik te biraz düşük ama quis düşük sınav 45 altı değil yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Blackened IsTheEnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar birşey sorcam herkes teşekkür için 45 altında not olmaması gerek diyor amabenim 6. sınıfta 30 umda vardı ama teşekkür aldım 7.sınıfta 1. dönem düz geçtim bütün arkadaşlarım takdir aldı baya kötü oldum annem gilde çok kötü kızdı eğer 2.dönem düz geçersem iyi şeyler olmayacak derslerşm 60 60 92 70 fln gidio ama sosyal hiç anlamadığımdan dolayı sınavdan 15 almışım en düşük not benimki aslında salladım amabu kadarda düşük beklemiodum sizce sosyal yüzünden düz geçermiyim 45 altı not alıncada geçiliyoben 6 da almıştım türkçede fln sıkıntı yok sınav 60 sözlü notuda 75 85 fln olur yardım edin daha türkçe 2 sınav olmadık sosyal yüzünden düz geçermiyim çok önemli matematik te biraz düşük ama quis düşük sınav 45 altı değil yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Selamlar kardeşim. Yanlış hatırlamıyorsam eğer teşekkür alabilmek için minimum 70 karne ortalamasına ihtiyacın var ve hiç zayıfın olmamalı. Kaç puanın altı zayıf oluyor hatırlamıyorum 45 veya 50dir. Taktir alabilecek puanın olsa bile zayıfın varsa belge alamazsın. Genel puanların yüksekse sosyal hocandan rica et yükseltsin.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Açıkçası 6.sınıf bana fazla düşük geldi. Yani reklam yapmak istemiyorum ama madem anlamıyorsun bak internetten çalıştırma videolarına. Ben 2 senedir internet sayesinde derslerden yüksek alıyorum :)

firatpvp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası 6.sınıf bana fazla düşük geldi. Yani reklam yapmak istemiyorum ama madem anlamıyorsun bak internetten çalıştırma videolarına. Ben 2 senedir internet sayesinde derslerden yüksek alıyorum :)
Bende intarnetten bakıyorum da sosyal yüzünden kalmıyım

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada 6 değil 7 deyim küçük olabilirm saana göre ama bence normal

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bende intarnetten bakıyorum da sosyal yüzünden kalmıyım

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada 6 değil 7 deyim küçük olabilirm saana göre ama bence normal
Ona bakılırsa ben de ortaokuldayım. Ama biraz daha çalışmak lazım normal demek bahane olmaz.