orjinal apple kılıf kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Merhaba arkadaşlar size 3 soru yöneltmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bana seçmek konusunda yardımı olacak

telefon modeliniz nedir

tercihiniz derimi oldu yoksa slikonmu

renk nedir

Reaksiyon puanı
84
Orjinali bilmiyorum ama şu 5-10 tlye satılan silikonlar sararma yapıyor bildiğin üzere.
Orjinalde bu sararma mevcutmu bilgim yok.
Ama bence hem koruma hemde içinin rahat etmesi için "Deri tercihimdir."
Şuan kılıf kullanmıyorum. Çizilsin pekte umrumda değil. 1-2 sene sonra güncelleme felan filan derken çöp olacak zaten..

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Merhaba arkadaşlar size 3 soru yöneltmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bana seçmek konusunda yardımı olacak

telefon modeliniz nedir

tercihiniz derimi oldu yoksa slikonmu

renk nedir

3 yıl önce iPhone6 için siyah deri kılıf aldım gayet memnunum hala. Ben sürekli kılıfı çıkarıp takan biri olduğumdan çok eskittim. Eski sertliği kalmadı, silikon gibi oldu tabi güzel bir kullanımda memnun kalacaksınızdır.
Birde silikon olanını aldım turkuaz renkte erkekler için pek kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Cebe kolay girip çıkmıyor. Ve çokta toz tutuyor. Deri almanızı öneririm o yüzden.

Orjinali bilmiyorum ama şu 5-10 tlye satılan silikonlar sararma yapıyor bildiğin üzere.
Orjinalde bu sararma mevcutmu bilgim yok.
Ama bence hem koruma hemde içinin rahat etmesi için "Deri tercihimdir."
Şuan kılıf kullanmıyorum. Çizilsin pekte umrumda değil. 1-2 sene sonra güncelleme felan filan derken çöp olacak zaten..

Orjinal kılıflarda şeffaf silikon olan modeller yok. O yüzden sararma da yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Orjinal kılıflar ederinden fazla bir miktara satılıyor

Reaksiyon puanı
84
[QUOTE="rubarovan21, post: 4447418, member: 474573"
Orjinal kılıflarda şeffaf silikon olan modeller yok. O yüzden sararma da yok.[/QUOTE]
Doğrudur hocam bilgim dahilinde olmadığını söylemiştim orjinal silikon kılıflar için. Yinede teşekkür ederim bilgi için.

Rispeacebell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
merhaba ben iphone 6 için iphone 6s kılıfı kullanıyorum ve memnunum 6 nın kılıflarında soyulma oluyodu ama 6s kılıfında bende daha olmadı
(bahsedilen kılıf :silikon apple kılıf ....apple dan deilde başka mağzalardan alınca daha ucuza bulunabiliyor)