Orijinal Windows 8.1 e geri dönmek

Bu konuyu okuyanlar

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar ben orijinal windows 8.1 kullanıyordum ama windows 10 çıkınca ona terfi etmek istedim fakat amd driverları windows 10 da bende kurulmuyor bu yüzden geri dönmek istiyorum şuan bu windows 10 korsan ama windows 8.1 orijinaldi ona nasıl geri dönebilir eski windows dosyaları muhtemelen silindi çünkü üzerinden çok fazla yıl geçti ve en az 5 kere format attım.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
ekran kartı modelin nedir?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
win 10'u temiz kurulum ile kur ve lashcatslab ın sitesinden son driverı indir kur... iş tamamdır eğer kurabilirsen.

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
win 10'u temiz kurulum ile kur ve lashcatslab ın sitesinden son driverı indir kur... iş tamamdır eğer kurabilirsen.
oradan kurdum fakat eski sürümü veriyor sanırım amdnin kendi sitesin 18.0 var unifL olarak 16.1 var

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde windows 10u microsoftun kendi sitesinden indirsem kabul eder mi?

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
oradan kurdum fakat eski sürümü veriyor sanırım amdnin kendi sitesin 18.0 var unifL olarak 16.1 var

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde windows 10u microsoftun kendi sitesinden indirsem kabul eder mi?
eski sürümü olsa da uyumlu en azından, sorun çıkarmaması önemli olan, yüklemeye bak sen.
win 10'u kendi sitesinden indirebilirsen daha makbul olur tabi, sitede konusu vardı galiba...

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
windows tuşuna bas ayarlar dişli simgesine tıkla güncelleme ve kurarma tkla seçeneklerde önceki windowsa geri dön diye seçenek olacak dene hiç denemedim... işleme olasılığı var...

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eski sürümü olsa da uyumlu en azından, sorun çıkarmaması önemli olan, yüklemeye bak sen.
win 10'u kendi sitesinden indirebilirsen daha makbul olur tabi, sitede konusu vardı galiba...
win 10 u kendi sitesinden indirmek için para ödememiz gerekmiyor mu

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba arkadaşlar ben orijinal windows 8.1 kullanıyordum ama windows 10 çıkınca ona terfi etmek istedim fakat amd driverları windows 10 da bende kurulmuyor bu yüzden geri dönmek istiyorum şuan bu windows 10 korsan ama windows 8.1 orijinaldi ona nasıl geri dönebilir eski windows dosyaları muhtemelen silindi çünkü üzerinden çok fazla yıl geçti ve en az 5 kere format attım.
Merhaba,
Format atarken Recovery diskini sildiyseniz geri dönemezsiniz. Yeniden Windows 8 temiz kurulumu yapmanız gerekir. Ayrıca OEM diskini de sildiyseniz lisansınız gitmiştir.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
win 10 u kendi sitesinden indirmek için para ödememiz gerekmiyor mu
sadece lisans satın alacaksan eğer para veriliyor diye biliyorum, siteden yükletiyolardı bedavaya... ben microsoftan değil de sağlamindir den yüklemiştim.

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sadece lisans satın alacaksan eğer para veriliyor diye biliyorum, siteden yükletiyolardı bedavaya... ben microsoftan değil de sağlamindir den yüklemiştim.
bana özelden windows 10 (rar olmazsa sevinirim.) linkini atabilir misiniz?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
yukarıdaki verilen linkten indirebilirsin, benimkiler hep rar dosyaları...