Optimus G için Reklam Videoları

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Lg nin son tanıttığı ve özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken modeli için çekilmiş reklam ve özelliklerinin anlatıldığı iki video.

[video=youtube_share;zJEmcq5vjks]http://youtu.be/zJEmcq5vjks[/video]

Özellikle bu videoyu dikkatli izlemenizi öneririm.

[video=youtube_share;Kj65UGPxkyU]http://youtu.be/Kj65UGPxkyU[/video]

[video=youtube;4mSD_EhgGSc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4mSD_EhgGSc[/video]

sanırım tanıtım videosu..
[video=youtube;zAytOPnfkX8]http://www.youtube.com/watch?v=zAytOPnfkX8&feature=player_embedded[/video]

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
nasıl ya? video'nun üzerinde oynayıp, video oynarken not mu yazılıyor? ben mi yanlış anladım?

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Pop-Up play özelliğini kullanıp iki sayfa arasındaki perdeyi şeffaflaştırıp sms yazıyor arkadaş.Videoya not yazdığı filan yok.

Pop-Up play özelliğide ilk olarak S3'te çıktı.Bunuda belirteyim...

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Pop-Up play özelliğini kullanıp iki sayfa arasındaki perdeyi şeffaflaştırıp sms yazıyor arkadaş.Videoya not yazdığı filan yok.

teşekkür ederim bilgilendirme için..

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13

tamam s3 en iyi telefon :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Gayet güzel cihaz.Ama getirdiği bir yenilik yok...

S3'te yapıyor aynı şeyi...

Sanırım donanımsa özelliklerine bakmadınız.Sony'e olan düşkünlüğümü bu forumda bilmeyen yoktur bir kaç gündür bu cihazı inceliyorum gerçekten çok başarılı özellikle kamera konusunda firmanın çok büyük iddaları var. Ayrıca testlerde S3 ve ıphne 5 i ezmiş durumda.

Şunu da eklemeden edemeyecem S3 sahipleri kızmasın ama çok problemli bir cihaz.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Sanırım donanımsa özelliklerine bakmadınız.Sony'e olan düşkünlüğümü bu forumda bilmeyen yoktur bir kaç gündür bu cihazı inceliyorum gerçekten çok başarılı özellikle kamera konusunda firmanın çok büyük iddaları var. Ayrıca testlerde S3 ve ıphne 5 i ezmiş durumda.

Şunu da eklemeden edemeyecem S3 sahipleri kızmasın ama çok problemli bir cihaz.

4 çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi S3'ün işlemcisinden daha güçlü.Bunu biliyorum ve zaten bu hususta aksini beyan eden olmadı.Önceki mesajlarıma bakarsan S3'ün bahsi geçen cihazdan daha güçlü veya daha iyi olduğunu iddaa etmedim.Tek söylediğim çok iyi bir cihaz olduğu ancak bir yenilik getirmediği hususuydu.

Kamerası elbette ki S3'ün kamerasından daha iyidir.Hem 13 MP hemde en son gelişmiş sensörleri kulanıyor.S3'ü ve iPhone 5'ide elbette ki tokatlar.

S3'ün problemli bir cihaz olduğu konusuna gelirsek Allah'a şükür şuana dek en ufak bir problemle karşılaşmadım.

Şunuda belirteyim LG'nin yazılım güncellemelerinde bir sorun yaratmayacağını bilsem ve S3 ile Optimus G aynı fiyat etiketine sahip olsa elbette Optimus G'yi seçerim.Beni fanboylarla karıştırdınız heralde :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Estafurullah hocam SDN fanboyları ayıramayacak değilim bunca zaman sonra ama telefonu yakından görmeden yeni ne var ne yok net söylemek zor ama Lgnin l serisinde bulunan ve lg ait yeni uygulamaların bu cihazdada olacağına şüphe yok.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Optimus G kamerası vede ekran kalitesiyle dikkat çekecek gibi, True HD IPS plus ! vay arkadaş vay :D

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Optimus kullanıcısıyım ve yazılım konusu bu zamana kadar çoğu kişiyi sıkıntıya uğrattığı kadar beni uğratmadı. Bizim insanımızın gözü aç abicim 4.0 çıkar bunda bi cacık yok derler yeni yazılım isterler... Tabi müşteri her zaman haklı kuralını herkes benimseyerek krallık taslıyor.

Yeni telefonuna gelecek olursakta yine bizim ülkemizde kıyaslamalar yapılır s3 iyidir iphone on numaradır denir ama yurtdışında da deli gibi satar bu model neden çünkü pazar payını adamlara sağlasak oradaki gibi bizde aynı hizmeti alırız. ;)

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Türkiye ye iyi bir fiyattan giriş yaparsa düşünülebilir true hd ips ekran bildiğim kadarıyla bu telefonla gelecek en iyi ekran modeli

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Merak edenler için "Snapdragon S4 Thermal Comparison and Butter Benchmark" işlemci testi yapılmış videosu :)

[video=youtube_share;4mSD_EhgGSc]http://youtu.be/4mSD_EhgGSc[/video]

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bu video yu görmüştüm, aynen çok iyi olmuş bu test. eywallah

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
gelsin bi türkiyeyede bakalım nasıl bir şeymiş çok merak ettim ben bu cihazı

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cihazin Disi Ayni S2 Arka Tarafinda Görüntü Yok zaten Ve Yani Android Olarak s3 Te Yapa Biliyor Bunlari Abartmamak Lazim Sonucta LG yanii

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
sanırım tanıtım videosu..

[video=youtube;zAytOPnfkX8]http://www.youtube.com/watch?v=zAytOPnfkX8&feature=player_embedded[/video]

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Lg'de mobil konusunda bayağı gelişme var.Şu güncelleme konusundaki sıkıntılarını çözmesi lazım gerçi bu konularda google ile çalışan firmalar fırlayıp gidiyor oda ayrı :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
telefon güzel görünüyor fakat sonradan optimus black gibi güncellemesiz bırakırlar diye endişe ediyorum. buda nexus cihazları cazip kılıyor

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
özellikleri bakımından evet son derece iyi bir telefon.. Ama orcnd nin dediği gibi güncelleme konusu sıkıntı olabilir mi ? Yoksa olamaz mı diye düşünmek var işin içerisinde.. ama sanmıyorum ki bunu bize düşündürtsünler.. Artık daha iyi olmak için çaba sarf ediyorlar.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yapılan hatalar tekrarlanırsa şirketler fazla ilerleme gösteremez ve yakın zamanda batar. Bence LG geçmişteki yazılım hatalarından ders alır bu telefonlarındaki güncellemeyi aksatmaz. Saygılar. :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Yapılan hatalar tekrarlanırsa şirketler fazla ilerleme gösteremez ve yakın zamanda batar. Bence LG geçmişteki yazılım hatalarından ders alır bu telefonlarındaki güncellemeyi aksatmaz. Saygılar. :)

Çok doğru söylüyorsun.. yeni çıkan ürünler için güncelleme gibi bir durum söz konusu şimdilik oldu denilemez. Bakalım bekleyelim ve görelim :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Optimus G jelly ile geliyormuş ne diyorsun bu duruma sayın [MENTION=138307]technomind[/MENTION]?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Daha ne olsun ki derim, artık yeni çıkan ürünlerimin ve geçmişteki ürünlerimin arkasındayım diyor :)