Oppo Reno Z

Bu konuyu okuyanlar

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Bilmiyorum. Az önce bir sayfada okumuştum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizde bakabilirmisiniz ?
Şimdi gördüm birkaç sitede haberi ama biraz mantıksız geldi. Telefon piyasaya ilk çıktığında 210 dolardan çıktı, avrupaya neden 350 euro fiyattan sürüleceğini anlayamadım. Ya Oppo Reno modeliyle karıştırdılar ya da başka bir muhabbet var, zamanla görürüz. Oppo'nun diğer ülkelerde pahalı fiyattan satış yaptığını biliyorum ama bu kadar fark olacağını da pek sanmıyorum.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Şimdi gördüm birkaç sitede haberi ama biraz mantıksız geldi. Telefon piyasaya ilk çıktığında 210 dolardan çıktı, avrupaya neden 350 euro fiyattan sürüleceğini anlayamadım. Ya Oppo Reno modeliyle karıştırdılar ya da başka bir muhabbet var, zamanla görürüz. Oppo'nun diğer ülkelerde pahalı fiyattan satış yaptığını biliyorum ama bu kadar fark olacağını da pek sanmıyorum.
Aslında 350 euro'dan gelirse fiyatida rx17 neo ile aynı olur. Çünkü rx17 neo'da 349 eurodan satışa çıkmış.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Oppo Reno Z vatana gelmiş. Fiyatı 3.502 tl.

Mağazada A70 3499 tl. A70 alacağıma oppo reno z alırım. Daha kaliteli.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Mağazada A70 3499 tl. A70 alacağıma oppo reno z alırım. Daha kaliteli.

Yanlız oppo meizu gibi bir firma google güncellemelerini alamayabilirsin özellikle orta segment cihazlar için geçerli bu bundan sonra verirlermi bilmiyorum.