Oppo Reno Z

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ÆSir

Tek bir gülüşün yeter.
Yönetici
Moderatör
Çevremde bir kaç tane Oppo kullanıcı var. Gayet memnunlar. Batarya ömrü, ısınma, donma konusunda sınıfında gayet başarılı olduğunu söylüyorlar.

astegon

Profesör
Helio P serisi çok iyi bir seri bence. Hele ki 90 Üst altı segmentin en iyisi.

MTK işlemcilere hemen b*k atmayın. P ve X serisi ile biraz kendini değiştirdi ve geliştirdi Mediatek

MediaTek Helio P90

HYÇ

Asistan
Oppo kullanmadım fakat çok kaliteli marka olarak biliniyor genellikle. MTK işlemci de kullanmadım fakat iyi yorumlara da pek denk gelmedim. Cihazın özellikleri gayet iyi görünüyor, fiyatı da 210 dolar. Ülkeye uygun fiyata sokarlarsa çok fazla satarlar diye düşünüyorum. Bu zamana kadar Oppo fiyat politikasında kötüydü, umarım bu cihazla bir nebze düzeltirler. Ülkeye giriş fiyatı beklemeye değer, güzel cihaz.

Leand

Profesör
Bu değilde k3 gelseydi iyiydi mediatek riskli bir işlemci ve bunu kullanan her firma iyi bir yazılım optimizasyonu yakalıyamıyor, açıkçası oppo'nun bu konudaki becerisini bilmiyorum yazılım olarak iyiler ama bu başka bir konu... birde p60 kötü bir işlemci değil gayet güzel burada a50 işlemcisine iyi deyip buna laf etmemek lazım aynı ayarda ama ben yine bu cihazı boş yere beklememek lazım diye düşünüyorum min. 2500 civarı gelir hali hazırda rx17 neo var, lg v30+ var, g7, a70, birde gelirse oppo k3 var sd660 almayı bile ben 2000tl üzeri mantıklı bulmuyorken p90 süper performans vereceğini sanmıyorum eğer oppo sever değilseniz.

Brt.17

Asistan
Oppo kullanmadım fakat çok kaliteli marka olarak biliniyor genellikle. MTK işlemci de kullanmadım fakat iyi yorumlara da pek denk gelmedim. Cihazın özellikleri gayet iyi görünüyor, fiyatı da 210 dolar. Ülkeye uygun fiyata sokarlarsa çok fazla satarlar diye düşünüyorum. Bu zamana kadar Oppo fiyat politikasında kötüydü, umarım bu cihazla bir nebze düzeltirler. Ülkeye giriş fiyatı beklemeye değer, güzel cihaz.
Bu cihaz ülkemize gelecek mi bir bilginiz var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu cihaz ülkemize gelecek mi bir bilginiz var mı ?
Aslında 1 sitede türkiye'ye geleceği yazıyor. Ama doğru mu bilmiyorum.

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Gelebilir. Oppo resmi olarak TR'de. Ürün gamı da az getirirler muhtemelen.

Ama dayarlar 3999 TL fiyatı.

Leand

Profesör
Gelebilir. Oppo resmi olarak TR'de. Ürün gamı da az getirirler muhtemelen.

Ama dayarlar 3999 TL fiyatı.
Bunun gpu'da sd660 ayarında galiba birde bu çin telefonlar niye bu kadar pahallı. Hangi çinli marka baksan bir acayiplik var kendide gelse biri distribütörde olsa. :/

Ops pardon anti google meizu reis var uygun ama o da zannedersem vazgeçti türkiyeden böyle iş yaparlarsa iş yapmaları hayal meizunun.

Brt.17

Asistan
Bunun gpu'da sd660 ayarında galiba birde bu çin telefonlar niye bu kadar pahallı. Hangi çinli marka baksan bir acayiplik var kendide gelse biri distribütörde olsa. :/

Ops pardon anti google meizu reis var uygun ama o da zannedersem vazgeçti türkiyeden böyle iş yaparlarsa iş yapmaları hayal meizunun.
Gpu'su kötü mü sizce?

astegon

Profesör

Valla SoC
CPU= MTK Helio P90
GPU=PowerVR GM9446

Muhtemelen SD660 ayarında. 675'i zorlayamamış.

Çinli arkadaşlar artık kâr etmek istiyor. Bu kadar borç para ile yatırım yaptılar (çiftlikbank gibi para topladılar) ve insanlar şimdi ortak olduğu sistemin içerisinde para kazanmak istiyorlar açıkcası

Ha bizim vergi sistemimizin berbatlığı da tuz biber.

Leand

Profesör
AnTuTu puanı 162861 diyor bütün siteler.
İyi değil o işte orta segment alınırmı dersen a50'den daha mantıklı ama o paraya çıkan adam lg g7, v30+, mi9t, mi8, birde gelirse oppo k3 bakabilir ama yine bununda gideri var diyebilirimde şahsen ben almam onuda net söyleyeyim.

Gpu'su kötü mü sizce?
Eh işte bildiğin sd660 ayarında oyunda yüksek grafik vermez ama genel kullanım iyi olabilir yinede bir kaç kullanıcı yorumu görülmeli.

Brt.17

Asistan
İyi değil o işte orta segment alınırmı dersen a50'den daha mantıklı ama o paraya çıkan adam lg g7, v30+, mi9t, mi8, birde gelirse oppo k3 bakabilir ama yine bununda gideri var diyebilirimde şahsen ben almam onuda net söyleyeyim.

Eh işte bildiğin sd660 ayarında oyunda yüksek grafik vermez ama genel kullanım iyi olabilir yinede bir kaç kullanıcı yorumu görülmeli.
Cihaz yurt dışında satılıyor mu ? Çünkü youtube'de Reno Z ile ilgili ne kutu açılışı ne de inceleme bulabildim.

Leand

Profesör
Büyük ihtimal ilk parti çıktı sattı ve bitti. Ondan olabilir.

Brt.17

Asistan
Oppo'nun bazı telefonlarında sar değerinin yüksek olmasının sebebi çift hatlı olduğu için deme ?

stat counter