Opera VPN Android İçin Yayınlandı

En Çok Kullandığınız VPN Hizmeti Hangisi?

• Hotspot Shield

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hideman

• TunnelBear

• Spotflux

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Geçtiğimiz dönemlerde VPN servisi sağlayan SurfEasy'i bünyesine katan Opera bu hizmeti ücretsiz bir şekilde iOS kullanıcılarına sunmuştu. Geliştirici ekip ücretsiz Opera VPN hizmetini bugün itibariyle Android kullanıcılarının beğenisine sundu.

Opera VPN ile, reklamları engelleyebilir, sanal konumunuzu değiştirebilir ve sitelerin web'de sizi izlemesini önleyebilirsiniz.Ve işin en güzel tarafı ise tüm bu hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunuyor.

Play Store: Opera Free VPN - Unlimited VPN - Google Play'de Android Uygulamaları
Kaynak: Opera's unlimited free VPN is now here for Android

opera_vpn_logo_large.png

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Teoride güzel de pratikte henüz bişe göremedim. General Mobile GM 5 Plus'a yükledim, çalışmadı. Ağa bağlan dedikten sonra bağlandı diyor ama kalıyor öyle bağlanmıyor.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Teoride güzel de pratikte henüz bişe göremedim. General Mobile GM 5 Plus'a yükledim, çalışmadı. Ağa bağlan dedikten sonra bağlandı diyor ama kalıyor öyle bağlanmıyor.
Aynı sorunu bende masaüstünde operanın developer sürümünde yaşıyorum.Galiba sorun şuan internet sağlayıcılarında vpn'yi engelliyorlar gibime geliyor bu darbe olayları yüzünden.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Aynı sorunu bende masaüstünde operanın developer sürümünde yaşıyorum.Galiba sorun şuan internet sağlayıcılarında vpn'yi engelliyorlar gibime geliyor bu darbe olayları yüzünden.
Bence doğrudan Opera ile alakalı. Diğer VPN hizmetleri sorunsuz çalışıyor.