OPDA dan sertifika almak (Resimlerle)

Bu konuyu okuyanlar

ugur5292

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız cin çağırma töreni gibi olmuş :D Tam olarak sorunu alayım. Bu arada cihazın tam versiyon kodunu ve kullanıyorsanız cfw adını öğreneyim :)
C5-03 ü nasıl hack lerim hocam...sertifikalanmış programları nasıl yükleyebilirim..

sctgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün istedim siteden, bugün aldım 4 uygulama yükledim ardından ''Yüklenemiyor, sertifika tarafından kısıtlanıyor'' dedi neden acaba ?

Reaksiyon puanı
2,146
Yüklenemeyen sadece bi uygulama mı, belki yüklemek istediğin programda sorun vardır.

sctgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kaç uygulamada denedim aynı sorun var :(
Acaba bir kısıtlama mı var belirli sayıda uygulama imzaladıktan sonra sertifika imzalamıyor ?

Reaksiyon puanı
2,146
Öyle bi sorun olmaması lazım en azından benim kullandığım zaman yoktu.

Bu konuda tam bilgi veremem ama artık sertifikan olduğuna göre telefonuna hack yapabilirsin. Telefon modeli ve yanına hack yazıp googleda aramanı öneririm. (Örnek: 5320 hack)

hasan66600

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyeliğimle sertifika ile başvurdumm hhenüz gelmedi yaklaşık 1 haftA oldu ne yapmalıyım

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Opda ve diğer siteler artık sertifika vermiyor. Yapılabilecek bir şey yok.

eda_y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazdıklarınızı tek tek okudum bütün işlemleri yaptım sanırım ama durumun farkına sonradan vardım. N8 kullanıcısıyım hiçbir şekilde yükleme ya da güncelleme yapamıyorum. Sorun sertifikalarla ilgili sanıyordum ama bana hata verirken sertifika ile ilgili bir şey demiyor sadece yüklenemiyor uyarısı veriyor. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan paylaşabilir mi?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Opda sertifika vermiyor. Telefonu hacklemen lazım. Bu işlem telefonun garantisi var ise garanti dışına çıkarabilmektedir.

apoapo25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sertifika ve key dosyasını indirdim yalnız hangi programda imzalama yapacam.bu konu hakkıdan bilgi verirseniz çok sevinirim

ataparkli61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben sertifika işlemini yaptım 24 saat diyo ama ben yapalı nerdeyse 48 saat olmak üzere hemüz yeşil olmadı ok yani hala yapılıyo diyo ne yapmam gerekiyo bana yardımcı olacak birileri varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkrederim arkadaşlar

--- Mesaj Güncellendi ---

My Certificate Apply Certificate Upload Certificate Signed Softs
My Certificate
ModelRemarkIMEIApply/Upload(Time)Expire TimestateOperate
N8Miraç N8357398041627024
up.gif
Being produced
delete
Home| Symbian Software|Symbian Games|Certificate Management| Android Software | Android Games | Iphone Applications | WP7 Applications
arkadaşlar aynen böyle bekliyo neredeyse 48 saat olmak üzere ne yapmam gerek _????_

--- Mesaj Güncellendi ---

merhaba arkadaşlar ben sertifika işlemini yaptım 24 saat diyo ama ben yapalı nerdeyse 48 saat olmak üzere hemüz yeşil olmadı ok yani hala yapılıyo diyo ne yapmam gerekiyo bana yardımcı olacak birileri varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkrederim arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sentifikamı aldım ama cer le key resmi çıkmadı onun üstündeki resim çıktı ne yapmam lazır TEŞEKKÜRLER

rkybsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala opda dan sertifika alınabiliyor mu acaba ? biri bilgilendirirse sevinirimm

Son mesajlar