Online Oyun Yapımı Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

hckkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar;
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
Arkadaşlar benim kafamda hep mobil uygulama yapmak vardı ama kısmet olmadı. Şimdi ise silkroad tarzı mobil (Mmorpg oluyor galiba) oyun yaptırmak istiyorum. Ki profesyonel bir oyun olamaz ilk başta. Ama giriş seviyesi bir mmorpg olabilir. Sizce ne kadar'a patlar. (Elimde yaklaşık 100bin var) vede kimlerle nasıl iletişim'e geçerim.Sizlerden fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. Bu arada 2 büyük firmaya mail attım dönmediler.
Arkadaşlar kafamdan geçeni yazdım inş. Yanlışımız yoktur varsa da af ola yi forumlar.

Silkroad'a yakın bakıp ve oynadıklarımın arasında tek "Emperor of Chaos" adlı oyun benziyor.

NOT: Bu arada başlıklara baktım çok güzel oyun yapan arkadaşlarımız var onları tebrik ederim.
images

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Eğer profesyonel deyilsen bilgin yoksa elinde patlar boşuna para harcarsın eğer profesyonelsen konuyu buraya açmazsın[emoji4]

hckkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer profesyonel deyilsen bilgin yoksa elinde patlar boşuna para harcarsın eğer profesyonelsen konuyu buraya açmazsın[emoji4]
Şimdi öyle bir oyunu yapacak kadar bilgim yok.Ama bu iş uğraşan profesyoneller var onlara devreder veya yardım isterim ki bir kaç konuda da bilgim var o kadar da bilgisisiz değilim.
Konuyu buraya açmamın sebebi fikir alışverişi.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Şimdi öyle bir oyunu yapacak kadar bilgim yok.Ama bu iş uğraşan profesyoneller var onlara devreder veya yardım isterim ki bir kaç konuda da bilgim var o kadar da bilgisisiz değilim.
Konuyu buraya açmamın sebebi fikir alışverişi.
Hiç bulsşma türkiyede bu bilgiye sahip adamı bulsan bile dünya çapında hiçbirşey yqpamazsın