Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Tom Clancy's Rainbow Six Siege . Eğer satın alırsanız dehşet bir oyun.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yalnız şu yorum bomba :D

Adam trojan'in ne olduğunu bilmiyor ve tam indirdeki dosyaların büyük çoğunluğunun virüslü olup, en güvenilir sitenin her zaman oyun yada programın resmi sitesi olduğunun farkında değil :D
Hakikaten bütün oyunlar benim bildiğim kendi sitesinden indirilir.GeEZGİNLER'den sadece SİLKROAD'ı indiriyordum hep.:D;)Özellikle ONLİNE oyunlar.:)

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
CoD : Black Ops II : Multiplayer
CoD : Black Ops II : Zombi
CoD : Modern Warfare III : Multiplayer
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer
American Truck Simulator Multiplayer
H1Z1 King Of The Kill
Project Cars

anystopmr

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Knight Online
Silkroad Online
Metin2
Cabal
Cabal2
Karahan Online /Twelve Sky 2
Neverwinter
Eco of Soul
World of Warcraft oyunlarını

Oynamış biri olarak tek tavsiyem

WORLD OF WARCRAFT

berkayfrt07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guys Blade & Soul Başlıyoruz Gelmek isterseniz oyundan ekleşelim guide kuralım

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Sentetik uyuşturucu etkisi almak isteyenler : World of Warcraft

Zorlasın diyenler : Life is Feudal

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Aynen ama benim korsan olduğu için ranked oynayamıyorum ...

Hüseyinskk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle En iyi online oyun tartışmasız Knight Online'dir halen devam eden bir serüven :)

Job: Heal'er Priest
Warrior

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Kesinlikle En iyi online oyun tartışmasız Knight Online'dir halen devam eden bir serüven :)

Job: Heal'er Priest
Warrior
Silkroad'da çok güzeldi ama yeni skiller geldi ve oyunun içine ettiler Legend IV ile içine ettiler sonra da millet baktı sosyetikleşti oyunu bıraktılar.:(

baris0112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Warface candır çok oyuncu bilmez ama oynamaya başlayan bırakamaz online oyun arayan varsa ve csden sıkılmış olan warface göz atsın pişman olmaz

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bana düşük sistem gereksinimli bir mmorpg önerir misiniz ?

1- Büyük bir kullanıcı kitlesi olsun
2- Ücretsiz olsun
3- (Opsiyonel) Mümkünse Türkçe olsun, arkadaşımla oynayacağız :D
--- Gönderi Güncellendi ---
4- Çok büyük boyutu olmasın. WoW 22GB inmiyor arkadaş ne oyunmuş.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Arkadaşlar merhaba, ben bir oyun tavsiyesi istiyorum, bu oyun tavsiyesi online ya da multiplayer olmalı, ev arkadaşımla oynayacağız. Oyun şans üzerine ve geliştirme üzerine olmamalı. Ne demek bu? Zar atma varsa şans üzerinedir, üst level ile alt level arasında ciddi fark varsa bu geliştirme üzerinedir. Hayır, hayır istediğim bu değil. Arkadaşımla kafa dağıtmak için girip, oynayıp kapatacağımız, saatlerimizi vermemiz gerekmeyecek oyunlar. Örnek: haxball, pes, fifa, scrabble, counter strike... Mesela benim oynadığım bir oyun vardı Fantasy Tennis, çok keyifliydi, fakat ben yeni bir oyun istiyorum ki, ikimizde sıfır tecrubeli olalım, yarış, dövüş, spor hepsi olur.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Arkadaşlar merhaba, ben bir oyun tavsiyesi istiyorum, bu oyun tavsiyesi online ya da multiplayer olmalı, ev arkadaşımla oynayacağız. Oyun şans üzerine ve geliştirme üzerine olmamalı. Ne demek bu? Zar atma varsa şans üzerinedir, üst level ile alt level arasında ciddi fark varsa bu geliştirme üzerinedir. Hayır, hayır istediğim bu değil. Arkadaşımla kafa dağıtmak için girip, oynayıp kapatacağımız, saatlerimizi vermemiz gerekmeyecek oyunlar. Örnek: haxball, pes, fifa, scrabble, counter strike... Mesela benim oynadığım bir oyun vardı Fantasy Tennis, çok keyifliydi, fakat ben yeni bir oyun istiyorum ki, ikimizde sıfır tecrubeli olalım, yarış, dövüş, spor hepsi olur.
CS:GO ya da Point Blank bu dediğin tanıma çok iyi uyuyor. Genelde shooter tarzına bakman gerekecek. Ama diyim, günümüz MMORPG'leri level'den çok daha fazlası haline geldiler. Strateji, hız, oyunu bilmen vs. önemli.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
CS:GO ya da Point Blank bu dediğin tanıma çok iyi uyuyor. Genelde shooter tarzına bakman gerekecek. Ama diyim, günümüz MMORPG'leri level'den çok daha fazlası haline geldiler. Strateji, hız, oyunu bilmen vs. önemli.

aynen shooter oyunları şeklinde olabilir, ya strateji olabilir, ama 25 level adam da 10 level adam da sadece space'ye basacak, güçlü olan yenecek, bu bana mantıklı gelmiyor. Zevki de yok zaten...

Fakat CS:GO değil de Source oynayabilirim, naçizane casper'ımın ekran kartı driverini silmek zornda kaldım. intelin anakartıyla idare ediyorum :) Fakat onda da LAN bağlantısını kuramıyoruz artık.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
CS:GO ya da Point Blank bu dediğin tanıma çok iyi uyuyor.
Siz hiç Point Blank oynadınız mı?
Genelde shooter tarzına bakman gerekecek. Ama diyim, günümüz MMORPG'leri level'den çok daha fazlası haline geldiler. Strateji, hız, oyunu bilmen vs. önemli.
Bazı oyunlar pay to win olunca insanı sinir edebiliyor. Bence Zula'da pay to win bir oyun. Bazıları silahlarını yükseltiyor. Kimisi M468, AWP, Cheytac kullanırken ben ise genelde M4A1 ile oynuyorum.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216

Bazı oyunlar pay to win olunca insanı sinir edebiliyor. Bence Zula'da pay to win bir oyun. Bazıları silahlarını yükseltiyor. Kimisi M468, AWP, Cheytac kullanırken ben ise genelde M4A1 ile oynuyorum.

evet pay to win de olmaması lazım. Yani daha ziyade tecrübe ve yetenekle yenmekten bahsediyorum.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Windows'u sevme nedenim o oyun benim :D Bir de tera var tabi, sevimli ve hoş grafikleri ile bana kendini sevdirdi. Favori ırklarım itiraf ediyorum Elin ve Popori ama hem yetişkin olduğum için ikisini de almaya çekiniyorum, hem de erkek olduğum için Elin almaya çekiniyorum :D Şu iki sınıfın tatlılığına bakar mısın ? :)
Popori :D
Popori3.jpg

Elin :)
TERA_ScreenShot_20110116_201326_1.PNG

Kar topu savaşları :D

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Windows'u sevme nedenim o oyun benim :D Bir de tera var tabi, sevimli ve hoş grafikleri ile bana kendini sevdirdi. Favori ırklarım itiraf ediyorum Elin ve Popori ama hem yetişkin olduğum için ikisini de almaya çekiniyorum, hem de erkek olduğum için Elin almaya çekiniyorum :D Şu iki sınıfın tatlılığına bakar mısın ? :)
Popori :D
Ekli dosyayı görüntüle 20750
Elin :)
Ekli dosyayı görüntüle 20751
Kar topu savaşları :D

Karakterler sevimliymiş ama bu tarz oyunlar pek sarmıyor dediğim gibi :)

Ben de nostale oynadım bir ara, karekterler onda da sempatik :) Hızlı şekilde bıraktım ama, mantık pek içimi açmadı :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Açıkçası az da zaman geçirecekseniz sonuçta siz bu oyunu oynayacaksınız ve emek vereceksiniz. Ayrıca dürüst olalım, yarım saat oynayıp kalkacağım deyip kendini kaptırdığında kaç saat olduğunu farkettin en son ? :D Bence daha çok eğlence faktörüne yoğunlaşın, sonuçta günümüz online oyunları PVP'lerde bile misal 20-29 level arası adamları ayrı arenaya, 60-69 level arası adamları ayrı arenaya alıyor PVP için. Örnek yine tera ve karahan online (TwelveSky)

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Açıkçası az da zaman geçirecekseniz sonuçta siz bu oyunu oynayacaksınız ve emek vereceksiniz. Ayrıca dürüst olalım, yarım saat oynayıp kalkacağım deyip kendini kaptırdığında kaç saat olduğunu farkettin en son ? :D Bence daha çok eğlence faktörüne yoğunlaşın, sonuçta günümüz online oyunları PVP'lerde bile misal 20-29 level arası adamları ayrı arenaya, 60-69 level arası adamları ayrı arenaya alıyor PVP için. Örnek yine tera ve karahan online (TwelveSky)

fakat 60 lvl olmak için ne kadar zamanımızı sarfetmemiz gerekiyor? Tamam diyelim yarım saat sonra kalkacağız dedik 2 saat sürdü? Ama o orada kalmalı, yani ben 2 saat, o 3 saat harcayınca benden daha üst level olmaması gerekiyor. :) Olsa bile bu pek bir şey ifade etmemesi gerekiyor :) Derdim bu, yani bağımlılık yapmasın, level kasacağım diye olmayan hayatımı, ot gibi geçirmeyim :))

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@eronis Paladins oynadınız mı hiç? Beraber oynayabileceğimiz bir oyun seçelim mi? :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Paladins oynadım, güzel oyundur. Pip, Ruckus ve Skye favorilerim :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Acaba Paladins Linux'ta oynanıyor mu? Bir bakayım.
@eronis Paladins Windows ve Mac OS'ta oynanabiliyormuş.
Paladins on Steam
Windows 10'da oynuyorum onu evet :D Gerçi şu an sildim bütün oyunları bir rage ile.
Bazen kendimden korkuyorum ki bir rage attack geçirip de monitörü duvardan söküp askısıyla beraber cama doğru fırlatıp yoldan geçen bir aracın ya da hayvanın günahına girersem diye :D O ne lan öyle 100gb'lık oyun arşivlerini gözünü kırpmadan silmeler falan ? :D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Windows 10'da oynuyorum onu evet :D Gerçi şu an sildim bütün oyunları bir rage ile.
Bazen kendimden korkuyorum ki bir rage attack geçirip de monitörü duvardan söküp askısıyla beraber cama doğru fırlatıp yoldan geçen bir aracın ya da hayvanın günahına girersem diye :D O ne lan öyle 100gb'lık oyun arşivlerini gözünü kırpmadan silmeler falan ? :D
Rage attack nedir?
Allah sabır versin size. :)

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Paladins'in videosunu izledim keyifli gibi duruyor açıkçası...