Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Windows'u sevme nedenim o oyun benim :D Bir de tera var tabi, sevimli ve hoş grafikleri ile bana kendini sevdirdi. Favori ırklarım itiraf ediyorum Elin ve Popori ama hem yetişkin olduğum için ikisini de almaya çekiniyorum, hem de erkek olduğum için Elin almaya çekiniyorum :D Şu iki sınıfın tatlılığına bakar mısın ? :)
Popori :D
Ekli dosyayı görüntüle 20750
Elin :)
Ekli dosyayı görüntüle 20751
--- Gönderi Güncellendi ---
Kar topu savaşları :D
Karakterler sevimliymiş ama bu tarz oyunlar pek sarmıyor dediğim gibi :)

Ben de nostale oynadım bir ara, karekterler onda da sempatik :) Hızlı şekilde bıraktım ama, mantık pek içimi açmadı :)

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Açıkçası az da zaman geçirecekseniz sonuçta siz bu oyunu oynayacaksınız ve emek vereceksiniz. Ayrıca dürüst olalım, yarım saat oynayıp kalkacağım deyip kendini kaptırdığında kaç saat olduğunu farkettin en son ? :D Bence daha çok eğlence faktörüne yoğunlaşın, sonuçta günümüz online oyunları PVP'lerde bile misal 20-29 level arası adamları ayrı arenaya, 60-69 level arası adamları ayrı arenaya alıyor PVP için. Örnek yine tera ve karahan online (TwelveSky)

Açıkçası az da zaman geçirecekseniz sonuçta siz bu oyunu oynayacaksınız ve emek vereceksiniz. Ayrıca dürüst olalım, yarım saat oynayıp kalkacağım deyip kendini kaptırdığında kaç saat olduğunu farkettin en son ? :D Bence daha çok eğlence faktörüne yoğunlaşın, sonuçta günümüz online oyunları PVP'lerde bile misal 20-29 level arası adamları ayrı arenaya, 60-69 level arası adamları ayrı arenaya alıyor PVP için. Örnek yine tera ve karahan online (TwelveSky)
fakat 60 lvl olmak için ne kadar zamanımızı sarfetmemiz gerekiyor? Tamam diyelim yarım saat sonra kalkacağız dedik 2 saat sürdü? Ama o orada kalmalı, yani ben 2 saat, o 3 saat harcayınca benden daha üst level olmaması gerekiyor. :) Olsa bile bu pek bir şey ifade etmemesi gerekiyor :) Derdim bu, yani bağımlılık yapmasın, level kasacağım diye olmayan hayatımı, ot gibi geçirmeyim :))

Halktan Biri

ßlamer™
Yönetici
Moderatör

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Acaba Paladins Linux'ta oynanıyor mu? Bir bakayım.
@eronis Paladins Windows ve Mac OS'ta oynanabiliyormuş.
Paladins on Steam
Windows 10'da oynuyorum onu evet :D Gerçi şu an sildim bütün oyunları bir rage ile.
Bazen kendimden korkuyorum ki bir rage attack geçirip de monitörü duvardan söküp askısıyla beraber cama doğru fırlatıp yoldan geçen bir aracın ya da hayvanın günahına girersem diye :D O ne lan öyle 100gb'lık oyun arşivlerini gözünü kırpmadan silmeler falan ? :D

Halktan Biri

ßlamer™
Yönetici
Moderatör
Windows 10'da oynuyorum onu evet :D Gerçi şu an sildim bütün oyunları bir rage ile.
Bazen kendimden korkuyorum ki bir rage attack geçirip de monitörü duvardan söküp askısıyla beraber cama doğru fırlatıp yoldan geçen bir aracın ya da hayvanın günahına girersem diye :D O ne lan öyle 100gb'lık oyun arşivlerini gözünü kırpmadan silmeler falan ? :D
Rage attack nedir?
Allah sabır versin size. :)

Halktan Biri

ßlamer™
Yönetici
Moderatör

Halktan Biri

ßlamer™
Yönetici
Moderatör

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Panik atağın rage ile birleşmesi sonucu anlık kafa sıyırması sonucu önce delirip kendini tokatlama, sandalyeyi duvara vurma, sinirden saçmalamana, nedensiz ve hunharca gülme, birşeyleri yumruklama gibi semptomlara neden olan ani sinir ataklarına denir. Bu atağı geçiren adamdan uzak durun, kırabilir, ısırabilir, koparabilir, kudurabilir, herşey olabilir. Dikkatli olun ve 155'i arayın, onlar işi hallederler.

Dragons Dogma online

Şuan sadece japonyada açık, vpn programıyla gayet güzel oynanıyor. 1 aydır oynuyorum 50 lvl oldum, çok sardı beni oyun. Japonlar yapmış aga:)

stat counter