Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

arkadaşlar hangi online oyununu oynuyorsanız yazıp yollarsanız sevinirim

birzamanlar wow oyuncusuydum epeyde oynadım baydı artık warrock oynadım silkroad oynayamadım servrlar sürekli dolu :p şimdi ace of conan a başlıcam (&)

silkroad aynuyacaksan sana tavsiye sabah10:00'dan önce akşam 23:00'dan sonra gir oyun bomboş oluyo eger gine oynayamıyorsan metin2 tavsiye ederim türkçe ve cok kolay ama sitesinden indirne trojen atıp anakarıtını yakarlar tamindirden yada gezginlerden indirmeni tavsiye ederim

Başlık forum kurallarına Aykırı Hepsinin baş harflerini Düzeltirsen daha güzel olucak ;) :)

Bir de arka arkaya msj atmak yasak o yüzden keşke kendi oynadığın oyunları ilk msjında yazsaydın ;)

yeni başlamayı düşünüyorum
hangisini önerirsiniz
hangisi nasıl oynanır

warrock ve metin2 yi öneririm
warrock:bu oyun kantır sıkrayt gibi ama daha gerçekci ve online oynadıgın için düşmanını vurdukça lwl atlıyorsun güzel.
metin2:bu oyun dada canavar kestikçe lwl atlıyon ticater yapıyon(oyunnun içinde)
2sinide severek ve eylenerek oynuyorum

cod4 takılıyodum bayadır cokta sarıyodu ama punk buster hatası vermeye başladı bi türlü kurtulamadım sonra bıraktım

Bir ara COD4 oynuyordum fakat format atıp save dosyamı kaybettikten sonra "Kim bir daha 1 levelden başlayacak şimdi." dedim ve öylece bıraktım.

Herkes oynadığı oyunu yazmış normalde online oyunlardan nefret ederim ama kafamı dağıtmak için Cabal online oynuyorum şu aralar oda oynamamın nedeni oyunda bir bot programı var sizin yerinize o kasıyor :D Ben sadece görevleri yapıyorum.Ama gerçekten güzel bir oyun işe gelirken birakıyorum bota(Aşşağılık internet gitmezse tabi) akşam geliyorum hala daha kasıyor:D

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Knight OnLine
Counter Strike
Need For Speed Underground 2 (internet üzerinden online sayılır.)
WaRRock
Bitefight
IKV oynadım bıraktım