Online müzik uygulaması önerisi

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Arkadaşlar cihazım iPhone 6s Plus 64gb bilgisayar telefon tablet tv yani her alanda rahatça kullanmak için hangi müzik uygulamasını alayım sizce?

Spotify
Apple Music
Fizy
Muud

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Spotify. Kendim kullanıyorum arşivi iyi listeleri güzel gayet memnunum tavsiye ederim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben fizy kullanıyorum ama paketime uygun olduğu için fiyat olarak ama spotify öneririm

eakkartal149

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkea spotify demil ama çöyle diyeyim.

Aşırı ses meraklısıysan ses kalitesine çok önem veriyorsan: Deezer

Arayüz kullanım rahatlığı istiyorsan: Spotify (spotify'ında ses kalitesi iyi ama deezer bir tık önde)

Türk servislerine şimdi bulaşma bence; Muud kullanmışlığım var gerçekten çok kötüydü. Fizy yüklü gelmişti arayüzü çok kötüydü.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931
Spotify kullanıyorum memnunum bana sürekli olarak 3ay lık teklifi sunuyorlar o şekilde kullanıyorum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Spotify kullandım 1 ay, güzel ama bence fizy de onun yerini tutuyor bütçeni zorlamak istmezsen. 3 ay 1 tl diye bir kampanya sundu spotify ben de bi bakayım dedim, en az 6 kere denedim spotify parayı çekti-yükledi çekti-yükledi hiçbir şey anlamadım, tekrar denicem.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Spotify kullandım 1 ay, güzel ama bence fizy de onun yerini tutuyor bütçeni zorlamak istmezsen. 3 ay 1 tl diye bir kampanya sundu spotify ben de bi bakayım dedim, en az 6 kere denedim spotify parayı çekti-yükledi çekti-yükledi hiçbir şey anlamadım, tekrar denicem.
Tekrar denedim, tamamen spotifydan kaynaklanan salakça bir sorun. Kredi kartında vs hiçbir sıkıntı yok şifre falan da geliyo ama işte olmuo