Oneplus 6 problemleri

Bu konuyu okuyanlar

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Oneplus 6 da karşılaşılan problemler nelerdir?
Xiaomi gibi yarısı çince olma problemi
Global rom yükleme problemleri var mıdır
Türkçe dil desteği var mı?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bildiğim kadarıyla türkçe dil desteği var.zaten global rom yüklü oluyor.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bazıları klasik oneplus sıkıntıları oluyor diyorlar kullan ya da bilenler aydınlatabilir mi

pxshadowz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazıları klasik oneplus sıkıntıları oluyor diyorlar kullan ya da bilenler aydınlatabilir mi

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şuan için gördüğüm benim için sıkıntı olmasada instagramda hikaye kısmı kenarlardan biraz taşıyor.

10 senedir iphone kullanıyordum ve bu telefona geçiş yaptım. Şuana kadar gerçekten gerek hızı olsun gerek arayüzü olsun çok beğendim.

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şuan için gördüğüm benim için sıkıntı olmasada instagramda hikaye kısmı kenarlardan biraz taşıyor.

10 senedir iphone kullanıyordum ve bu telefona geçiş yaptım. Şuana kadar gerçekten gerek hızı olsun gerek arayüzü olsun çok beğendim.

O sıkıntı insanların 16:9 oranlı telefonlarında tam ekran gördüklerini bize tam ekran vermek için Instagram'ın ekrana sığdırmak yerine kesmesinden kaynaklı. Sorun olarak değerlendirmek çok yerinde olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Klasik OnePlus sıkıntıları neymiş ki?

Son düzenleme:

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
O sıkıntı insanların 16:9 oranlı telefonlarında tam ekran gördüklerini bize tam ekran vermek için Instagram'ın ekrana sığdırmak yerine kesmesinden kaynaklı. Sorun olarak değerlendirmek çok yerinde olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Klasik OnePlus sıkıntıları neymiş ki?
Bir op6 tanıtım videosunun altına yorum yazmışlar benimde hesabım yoktu o zaman soramadım