OnePlus 6 750$ olsa alınırmı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OnePlus 6 750$ olsa alınırmı?(alırmısınız değil alınırmı)

• Alınır

• Alınmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Sızıntılara bakılırsa 6 modeli balon geliyor. 6T'yi beklemek lazım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

çentikli gelirse almam, 5T düşünüyorum şu an zaten
5T İSO'yu çok yüksek tutuyor az uğraşmaya meraklı olursan daha güzel sonuç alırsın. Ona göre düşün 5T'yi

Son düzenleme:
Murat burç OnePlus 5t yazının bitmesine ne kadar kaldı?
Bilmiyorum ki. Normal şartlarda Çarşamba bitmesi lazımdı çünkü bir günde neredeyse hepsini tamamladım. Şuan fotoğraf çekme ve yazının son safhasını yazma asamasasindayim ama her zamanki gibi tembellik ediyorum. Bir de tamamlayıp tamamlamamak konusunda kararsızım ama söz uğraşacağım Çarşamba en geç gelir. Söz verdim ama geç kaldım kusura bakmayın.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Sızıntılara bakılırsa 6 modeli balon geliyor. 6T'yi beklemek lazım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

çentikli gelirse almam, 5T düşünüyorum şu an zaten
5T İSO'yu çok yüksek tutuyor az uğraşmaya meraklı olursan daha güzel sonuç alırsın. Ona göre düşün 5T'yi
Kamera açısından çok detaycı biri değilim, iyi hoş çeksin yeter. Zaten o yüzden 5T tam benlik cihaz :)

Bilmiyorum ki. Normal şartlarda Çarşamba bitmesi lazımdı çünkü bir günde neredeyse hepsini tamamladım. Şuan fotoğraf çekme ve yazının son safhasını yazma asamasasindayim ama her zamanki gibi tembellik ediyorum. Bir de tamamlayıp tamamlamamak konusunda kararsızım ama söz uğraşacağım Çarşamba en geç gelir. Söz verdim ama geç kaldım kusura bakmayın.
Ne kusura yav yapma zorunluluğunuz yok zaten:)
Teşekkürler

Tekrar yazayım. Şu anki 5T ile üst seviye amiral gemi denilen akıllı telefonlarla aradaki farklar 2K ekran,ip68,kablosuz şarj,ois,micro sd+ spen* veya stereo* hoparlör* . Oneplus 6 da bunlar olmayacak ise o para verilmez ve bence cihazı gereksiz büyüttüler 5T gayet ideal.

stat counter