OnePlus 5 ve 5T kullanıcları kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hocam ben hotspot wifi ile de kablo ile de rahat kullanıyorum. Hatta telefonu çoğunlukla wifi modem olarak kullanıyorum. Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hata mesajı tarzı bir şey veriyor mu?
Hayır bi hata mesajı vermiyor hotspot ile bağlanıyor ama İnternet vermiyor sadece laptopda değil başka telefon bağlandığında da aynı bağlanıyor internet vermiyor

5 4 saat şarj size yetiyor mu acaba ben yeni güncellemeler ile çok düşük buldum 8 saat sürüyordu artk 4 5 saati geçmiyor

Fotoğraf kalitesine çok takılmayın sadece örnek için tapatalka yükledim. Huawei P10 ile çektim bu fotoğrafı. Mum ışığı patlamadan çok güzel detay çıkarabildim. Ancak ne yaparsam yapayım aynı fotoğrafı Oneplus 5T ile çekemedim. Ya mum ışığı aşırı patladı ya da mum ışığının altındaki detaylar yok oldu. Yazılımsal olarak cidden geride 5T. Mesela mum ışığı ile aydınlanmış bir yeri benim telefon 1 sn pozlama ile süper çekiyor çok güzel detay yakalayıp noise temizliğini müthiş yapıyor ancak aynı şeyi 5T yapamıyor. Daha iyi ışık alsa da noise temizlemesi çok zayıf. Aşırı kirli duruyor fotoğraflar. Bu tür olaylara biraz daha ağırlık vermesi lazım Oneplus'ın.

Ek olarak daha geçenlerde kamera ile ilgili büyük bir güncelleme geldiği halde böyle. Pek değişen bişey olmamış gibi yani.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Enteresan bi durum o_O

Ben open beta 16dayım şarjı iyi güzel ve google lens gelmiş kameraya. Ayrıca ön kamera portre gelmiş onu da beğendim baya. Ne zaman güncelleme gelse indiriyorum :D
Oxygen 5.1.1
Bizim ilginç bir şekilde evin içinde ama sadece evin içinde Turkcell çekmiyor. Ve benim iki hattım da Turkcell 2G bile olsa şarjı ciddi etkiliyor.

google kameranın linkini atabilicek var mı bana ben hangisini indirdiysem indiriyim düzgün bir sürüm bulamadım birisinde selfie mor çekiyor diğerlerinde bütün ayarlar olmuyor vs birde ar emojiler felan için root mu gerekiyor önerdiğiniz bir google kamera sürümü var mı veya şuanlık beklesem mi pixel 3 ile birlikte yeni sürümler çıkar mı acaba

Arkadaşlar selam,
Ben geçen hafta yurtdışına gittim hücresel veri kapalıydı ama sanırım ayriyetten uluslararası veri dolaşmınada kapatmam gerekiyordu.
Telefonda aradım bir türlü bulamadım ve haliyle telefon faturama ek ücretler eklenmeye başladı.

Yurtdışında veri dolaşımını nereden nasıl kapatılacağını söyleyebilecek biri var mıdır acaba?

stat counter