OnePlus 5 alınır mı?

Hangi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    58

Bu konuyu okuyanlar

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
OP 5 gayette alınabilir bir cihaz.

İyi Forumlar...

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oneplus 5 alınır mı soruma cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Dün siparişi verdim bugün geldi ama daha kullanma fırsatım olmadı. Umarım pişman olmam:)

Khabil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende one plus 5 almayı düşünüyorum. Kamera çok önemli benim için. Ya paraya kıyıp 7 plus alcam (ama ios u hiç sevmiyorum) ya da one plus. Kullanan arkadaşlar cihazın eksik yönlerini veya genel bir değerlendirmesini paylaşabilir mi? Yeni alacak arkadaşlar için iyi bir rehber olur. Şimdiden tşk.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar bende one plus 5 almayı düşünüyorum. Kamera çok önemli benim için. Ya paraya kıyıp 7 plus alcam (ama ios u hiç sevmiyorum) ya da one plus. Kullanan arkadaşlar cihazın eksik yönlerini veya genel bir değerlendirmesini paylaşabilir mi? Yeni alacak arkadaşlar için iyi bir rehber olur. Şimdiden tşk.
@ozgun7 S7 edge gibi kamerası 7 plusdan daha iyi bir modelden geçti o bilgi verir
Benim sana tavsiyem o fiyata ithalatci 6gb ram HTC u11 Alman

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Telefonun kamerası güzel. 7 plus yerine seve seve alabilirsin.

Khabil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@ozgun7 S7 edge gibi kamerası 7 plusdan daha iyi bir modelden geçti o bilgi verir

sagolun hocam teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz araştırayım hocam htc yi teşekkürler

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Oneplus 5 alınır mı soruma cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Dün siparişi verdim bugün geldi ama daha kullanma fırsatım olmadı. Umarım pişman olmam:)
memmunmusunuz ve sarjı iyimi babama almayı düşünüyorum ama ithalatçı garanti aklımı karıştırdı.

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
memmunmusunuz ve sarjı iyimi babama almayı düşünüyorum ama ithalatçı garanti aklımı karıştırdı.
Yaklaşık 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor açıkcası kamera olarak. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alan kişiler var. Ben genelde oyun oynamayı çok seven biri değilim genelde sosyaln medya, spotify ve kamera uygulamasını kullanıyorum. 1 günü çok çok rahat şekilde çıkarıyor. Hızlı sarjı da çok iyi. 1 saatte tamamen dolduruyor bataryayı. Şimdilik çok memnunum telefondan umarım ileride pişman olmam :)

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yaklaşık 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor açıkcası kamera olarak. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alan kişiler var. Ben genelde oyun oynamayı çok seven biri değilim genelde sosyaln medya, spotify ve kamera uygulamasını kullanıyorum. 1 günü çok çok rahat şekilde çıkarıyor. Hızlı sarjı da çok iyi. 1 saatte tamamen dolduruyor bataryayı. Şimdilik çok memnunum telefondan umarım ileride pişman olmam :)
teşekkürler

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Babama sipariş ettiğimiz 6/64 lik op5 geldi cihazı biraz inceledim gerçekten çok hızlı bir cihaz parmak izi okuyucusu acayip hızlı dokunduğun an açıyor sarjı bitmek bilmiyor gayet memmunuz telefondan zaman geçtikçe deneyimlerimi sunarım size.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
2-3 aydır kullanıyorsunuz galiba, memnun olmadığınız ve halaa hayran kaldığınız özellikleri nelerdir :)

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2-3 aydır kullanıyorsunuz galiba, memnun olmadığınız ve halaa hayran kaldığınız özellikleri nelerdir :)
Bu olay telefondan beklentiyle doğru orantılı olsa da ben beklentilerimi fazlasıyla karşıladım. Jelly efect denen olayı bir kez bile göremedim, ya da dikkat etmedim. Pil konusun da kullanıma bağlı değişmekle beraber normal kullanım da bir günü çok çok rahat çıkarıyor. Tek sıkıntısı bence marka takıntısı olanlar için. İnsanlar hiç duymadığı için ucuz Çin malı gibi bakıyor. Benim öyle bir takıntım olmadığı için çok memnunum. Hiç bir şekilde yavaşlama yaşamadım.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bu olay telefondan beklentiyle doğru orantılı olsa da ben beklentilerimi fazlasıyla karşıladım. Jelly efect denen olayı bir kez bile göremedim, ya da dikkat etmedim. Pil konusun da kullanıma bağlı değişmekle beraber normal kullanım da bir günü çok çok rahat çıkarıyor. Tek sıkıntısı bence marka takıntısı olanlar için. İnsanlar hiç duymadığı için ucuz Çin malı gibi bakıyor. Benim öyle bir takıntım olmadığı için çok memnunum. Hiç bir şekilde yavaşlama yaşamadım.
kamerayı bilindik cihazlarla karşılaştırdınız mı hiç kendi elinizle ?

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gündüz ve açık hava da çok başarılı, belki düşük ışık performansı diğer amiral telefonlara göre biraz geride olabilir. Olabilir diyorum çünkü açıkçası karşılaştırma şansım olmadı. Ben genelde bebeğimin fotoğrafını çekmek için kullanıyorum, benim beklentimi karşıladı.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Gündüz ve açık hava da çok başarılı, belki düşük ışık performansı diğer amiral telefonlara göre biraz geride olabilir. Olabilir diyorum çünkü açıkçası karşılaştırma şansım olmadı. Ben genelde bebeğimin fotoğrafını çekmek için kullanıyorum, benim beklentimi karşıladı.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, almayı düşünen birisi olarak o kararımda emin olmaya başladım :)

Emretgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oneplus 5 mi yoksa Galaxy note fe mi alınır ?

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Su an kullaniyorum onu. O fiyata bundan baska telefon almak bence iyi bir karar degil. Telefonun her şeyi stabil. Kamerası bekledigimden daha iyi. Hic dusunme.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrica 55 dakika da yaklasık full şarj oluyor. Videolarda izlediginde elinde sanki plastik tutacakmissin gibi his oluyor almadan once ama hissiyatı da cok iyi. Yanlara dogru incelmesi elinde ip ince telefon tutuyormussun etkisi veriyor.

Hala Memnun Musun ? Nerden Sipariş Ettin

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Valla ben 3 aydır kullanıyorum 128 gb'lık modeli, genel olarak kamerası biraz diğer telefonlara göre vasat gözükse de yazılım güncellemeleri ile geliştirme çalışmalarına devam ediyorlar. Onun dışında her şeyden çok ama çok memnunum.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Valla ben 3 aydır kullanıyorum 128 gb'lık modeli, genel olarak kamerası biraz diğer telefonlara göre vasat gözükse de yazılım güncellemeleri ile geliştirme çalışmalarına devam ediyorlar. Onun dışında her şeyden çok ama çok memnunum.
abi çok mu kötü ya kamera ? Mesela G4ün kamerası kadar yok mu ?

furkantr55

Asistan
Reaksiyon puanı
18
op 5 bende almak istiyorum ama kamera konusunda endişelerim var kamerası nasıl kullanan var mı ?

Son mesajlar