OnePlus 5 alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    57
memmunmusunuz ve sarjı iyimi babama almayı düşünüyorum ama ithalatçı garanti aklımı karıştırdı.
Yaklaşık 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor açıkcası kamera olarak. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alan kişiler var. Ben genelde oyun oynamayı çok seven biri değilim genelde sosyaln medya, spotify ve kamera uygulamasını kullanıyorum. 1 günü çok çok rahat şekilde çıkarıyor. Hızlı sarjı da çok iyi. 1 saatte tamamen dolduruyor bataryayı. Şimdilik çok memnunum telefondan umarım ileride pişman olmam :)

Yaklaşık 2 hafta oldu kullanmaya başlayalı. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor açıkcası kamera olarak. Batarya olarak da 6-7 saat ekran süresi alan kişiler var. Ben genelde oyun oynamayı çok seven biri değilim genelde sosyaln medya, spotify ve kamera uygulamasını kullanıyorum. 1 günü çok çok rahat şekilde çıkarıyor. Hızlı sarjı da çok iyi. 1 saatte tamamen dolduruyor bataryayı. Şimdilik çok memnunum telefondan umarım ileride pişman olmam :)
teşekkürler

Babama sipariş ettiğimiz 6/64 lik op5 geldi cihazı biraz inceledim gerçekten çok hızlı bir cihaz parmak izi okuyucusu acayip hızlı dokunduğun an açıyor sarjı bitmek bilmiyor gayet memmunuz telefondan zaman geçtikçe deneyimlerimi sunarım size.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
2-3 aydır kullanıyorsunuz galiba, memnun olmadığınız ve halaa hayran kaldığınız özellikleri nelerdir :)

2-3 aydır kullanıyorsunuz galiba, memnun olmadığınız ve halaa hayran kaldığınız özellikleri nelerdir :)
Bu olay telefondan beklentiyle doğru orantılı olsa da ben beklentilerimi fazlasıyla karşıladım. Jelly efect denen olayı bir kez bile göremedim, ya da dikkat etmedim. Pil konusun da kullanıma bağlı değişmekle beraber normal kullanım da bir günü çok çok rahat çıkarıyor. Tek sıkıntısı bence marka takıntısı olanlar için. İnsanlar hiç duymadığı için ucuz Çin malı gibi bakıyor. Benim öyle bir takıntım olmadığı için çok memnunum. Hiç bir şekilde yavaşlama yaşamadım.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Bu olay telefondan beklentiyle doğru orantılı olsa da ben beklentilerimi fazlasıyla karşıladım. Jelly efect denen olayı bir kez bile göremedim, ya da dikkat etmedim. Pil konusun da kullanıma bağlı değişmekle beraber normal kullanım da bir günü çok çok rahat çıkarıyor. Tek sıkıntısı bence marka takıntısı olanlar için. İnsanlar hiç duymadığı için ucuz Çin malı gibi bakıyor. Benim öyle bir takıntım olmadığı için çok memnunum. Hiç bir şekilde yavaşlama yaşamadım.
kamerayı bilindik cihazlarla karşılaştırdınız mı hiç kendi elinizle ?

Gündüz ve açık hava da çok başarılı, belki düşük ışık performansı diğer amiral telefonlara göre biraz geride olabilir. Olabilir diyorum çünkü açıkçası karşılaştırma şansım olmadı. Ben genelde bebeğimin fotoğrafını çekmek için kullanıyorum, benim beklentimi karşıladı.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Gündüz ve açık hava da çok başarılı, belki düşük ışık performansı diğer amiral telefonlara göre biraz geride olabilir. Olabilir diyorum çünkü açıkçası karşılaştırma şansım olmadı. Ben genelde bebeğimin fotoğrafını çekmek için kullanıyorum, benim beklentimi karşıladı.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, almayı düşünen birisi olarak o kararımda emin olmaya başladım :)

Su an kullaniyorum onu. O fiyata bundan baska telefon almak bence iyi bir karar degil. Telefonun her şeyi stabil. Kamerası bekledigimden daha iyi. Hic dusunme.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrica 55 dakika da yaklasık full şarj oluyor. Videolarda izlediginde elinde sanki plastik tutacakmissin gibi his oluyor almadan once ama hissiyatı da cok iyi. Yanlara dogru incelmesi elinde ip ince telefon tutuyormussun etkisi veriyor.
Hala Memnun Musun ? Nerden Sipariş Ettin

Valla ben 3 aydır kullanıyorum 128 gb'lık modeli, genel olarak kamerası biraz diğer telefonlara göre vasat gözükse de yazılım güncellemeleri ile geliştirme çalışmalarına devam ediyorlar. Onun dışında her şeyden çok ama çok memnunum.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Valla ben 3 aydır kullanıyorum 128 gb'lık modeli, genel olarak kamerası biraz diğer telefonlara göre vasat gözükse de yazılım güncellemeleri ile geliştirme çalışmalarına devam ediyorlar. Onun dışında her şeyden çok ama çok memnunum.
abi çok mu kötü ya kamera ? Mesela G4ün kamerası kadar yok mu ?

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
S OnePlus 5
Murat Burç OnePlus 9
smnfrkn OnePlus 9
S OnePlus 0
E OnePlus 2