OnePlus 5 alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    57

cyurdasiper

Üyecik
Arkadaşlar şu andaki 2400 tl fiyatla Oneplus 5 alınır mı? Yoksa f/p ürünü olarak piyasaya adım atan firma için bu fiyat fazla mı? Bu fiyata Samsung s7 ya da mi6 almak daha mı mantıklı olur?

cyurdasiper

Üyecik
68 kişi görüntülemiş sadece iki kişi oy kullanmış. Hadi bir el atın arkadaşlar kararsız biri olarak yardımcı olun:)

lgsever

Profesör
Yasaklı
Tabi ki alınır o fiyata alınabliecekler
V20
G6
Xz
S7
Mi6
Op5
P10

Death Mark

Guru
Onursal Üye
OnePlus 5 almaya bütçen varsa kesinlikle OnePlus 5 al

Tys23

Dekan
Mi 6 - Mi 5s - Mi 5 ve Op5 cihazlara sahibim istediğini sorabilirsini...

ozgun7

Doçent
Arkadaşlar şu andaki 2400 tl fiyatla Oneplus 5 alınır mı? Yoksa f/p ürünü olarak piyasaya adım atan firma için bu fiyat fazla mı? Bu fiyata Samsung s7 ya da mi6 almak daha mı mantıklı olur?
Su an kullaniyorum onu. O fiyata bundan baska telefon almak bence iyi bir karar degil. Telefonun her şeyi stabil. Kamerası bekledigimden daha iyi. Hic dusunme.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrica 55 dakika da yaklasık full şarj oluyor. Videolarda izlediginde elinde sanki plastik tutacakmissin gibi his oluyor almadan once ama hissiyatı da cok iyi. Yanlara dogru incelmesi elinde ip ince telefon tutuyormussun etkisi veriyor.

M. Cevdet

Üyecik
one plus 5 süper bi telefon ama s7 de fena deil ben s7 alırdım cünkü IP68

cyurdasiper

Üyecik
peki bu oneplus 5 in sar değerleri hakkında bilgisi olan var mı? Bazı yorumlarda çok yüksek sar değerine sahip olduğu hakkında yorumlar gördüm. Buda açıkcası biraz endişelenmeme sebep oldu.

stat counter