OnePlus 5 alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    57
Arkadaşlar şu andaki 2400 tl fiyatla Oneplus 5 alınır mı? Yoksa f/p ürünü olarak piyasaya adım atan firma için bu fiyat fazla mı? Bu fiyata Samsung s7 ya da mi6 almak daha mı mantıklı olur?

68 kişi görüntülemiş sadece iki kişi oy kullanmış. Hadi bir el atın arkadaşlar kararsız biri olarak yardımcı olun:)

Tys23

Gakkoş
Mi 6 - Mi 5s - Mi 5 ve Op5 cihazlara sahibim istediğini sorabilirsini...

Arkadaşlar şu andaki 2400 tl fiyatla Oneplus 5 alınır mı? Yoksa f/p ürünü olarak piyasaya adım atan firma için bu fiyat fazla mı? Bu fiyata Samsung s7 ya da mi6 almak daha mı mantıklı olur?
Su an kullaniyorum onu. O fiyata bundan baska telefon almak bence iyi bir karar degil. Telefonun her şeyi stabil. Kamerası bekledigimden daha iyi. Hic dusunme.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrica 55 dakika da yaklasık full şarj oluyor. Videolarda izlediginde elinde sanki plastik tutacakmissin gibi his oluyor almadan once ama hissiyatı da cok iyi. Yanlara dogru incelmesi elinde ip ince telefon tutuyormussun etkisi veriyor.

peki bu oneplus 5 in sar değerleri hakkında bilgisi olan var mı? Bazı yorumlarda çok yüksek sar değerine sahip olduğu hakkında yorumlar gördüm. Buda açıkcası biraz endişelenmeme sebep oldu.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
S OnePlus 5
Murat Burç OnePlus 9
smnfrkn OnePlus 9
S OnePlus 0
E OnePlus 2