One UI hiç akıcı değil

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administraktör

Profesör
Hayır bence 9 daha iyi diyorum ben. Betası bile daha iyiydi 8den.
Önceki animasyonlar bu kadar iyi değildi.
Beta güncellemeleri genelde beklenen performnsı sunarlar ancak kararlılık açısindan sıkıntıları vardır. Eğer iyi bir beta güncellemesi değilse durdurldu hataları fazlasıyla kendini gösterir. Yada kafayı yedirtecek hatalarla karşılaşabilirsiniz ancak hız bakımından genelde kararlı sürüme yakın olurlar.

Murat Burç

Def<3Öm
Beta güncellemeleri genelde beklenen performnsı sunarlar ancak kararlılık açısindan sıkıntıları vardır. Eğer iyi bir beta güncellemesi değilse durdurldu hataları fazlasıyla kendini gösterir. Yada kafayı yedirtecek hatalarla karşılaşabilirsiniz ancak hız bakımından genelde kararlı sürüme yakın olurlar.
Ne durduruldu aldım. Ne de kararsızlık. Oreoyı ilk yükledğçmde durduruldu hatası almıştım mesela.
Pie kat kat daha iyi

root61

Profesör
Hayır bence 9 daha iyi diyorum ben. Betası bile daha iyiydi 8den.
Önceki animasyonlar bu kadar iyi değildi.
Betadan çıkmadı yada ben betadayım hala bazen kasmalar oluyor, stabilite bakımından 9 çok kötü değil ama ahım şahım fark da göremedim. Herneyse 5t den memnunum :)

BoJack

Üyecik
1 haftadır birinci telefonum olarak iphone 8 plusı kullanıyorum ekran note8 in baya gerisinde ama stabilite hız akıcılık falan harika bi kere bile teklemedi telefon

BoJack

Üyecik
Sanki onun pazar politikası başka, yavaşlatacak yenisini satacak mantıklı olun biraz. Stabil çalışan cihazınıza da güncelleme kurmayın gerek yok.
1 haftadır kullanıyorum ben bi yavaşlık hissetmedim oyunlar arayüz uygulamalar çok akıcı

draktepe

Üyecik
arkadaşım önce geliştirici seçeneklerini aç. ayarlar/tel hakkında/ yazılım bilgileri. yapom numarasının üstüne 5-6 kez tıklayınca açılıyor.
sonra ayarlar a geri dününce en altta geliştirici seçeneklerine giriyorsun. baya bi alt kısımda animasyon ile ilgili kısımları 0.5x e getirince telefon yağ gibi akmaya başlar. deneyip cevap yazmanı bekliyorum

Drangleic

Profesör
Bu tür büyük güncellemeleri odin ile kurmak her zaman daha doğru olur ben kendi S8 imde 9.0 ı odin ile kurdum ve bahsettiğin oreodaki bixby home takılmaları nerdeyse 0 a indi. Eğer yok ben yağ gibi akan telefon isterdim diyorsan burdaki android fanboylarına aldanma çünkü android sınıfında öyle bir telefon yok bunun için iPhone kullanmalısın ama aradaki farka o fiyatı vermekte çok mantıklı değil en azından Türkiye için...

vedat_1966

Asistan
Bu tür büyük güncellemeleri odin ile kurmak her zaman daha doğru olur ben kendi S8 imde 9.0 ı odin ile kurdum ve bahsettiğin oreodaki bixby home takılmaları nerdeyse 0 a indi. Eğer yok ben yağ gibi akan telefon isterdim diyorsan burdaki android fanboylarına aldanma çünkü android sınıfında öyle bir telefon yok bunun için iPhone kullanmalısın ama aradaki farka o fiyatı vermekte çok mantıklı değil en azından Türkiye için...
Iphone 6S kullanmak benim için çin işkencesi. Evet Note 4 Iphone 6S kadar hızlı değil ama çok daha kullanışlı.

Sonuç: Kim hangi telefon yada işletim sistemini kendisine uygun bulursa onu kullanmalı.

Teknolojik 9820

Üyecik
arkadaşım önce geliştirici seçeneklerini aç. ayarlar/tel hakkında/ yazılım bilgileri. yapom numarasının üstüne 5-6 kez tıklayınca açılıyor.
sonra ayarlar a geri dününce en altta geliştirici seçeneklerine giriyorsun. baya bi alt kısımda animasyon ile ilgili kısımları 0.5x e getirince telefon yağ gibi akmaya başlar. deneyip cevap yazmanı bekliyorum
Zaten animasyonlarda sişuetle bas birşey oluyor

stat counter